Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1010
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Sytuacja się powtarza...

Wtorek, 22 grudnia 2020, 9:10
Autor: red
powiat świdnicki: Sytuacja się powtarza...
Fot. KPP Świdnica
Tylko w ciągu ostatniego weekendu świdniccy policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy kierowali pojazdami pomimo cofniętych wobec nich uprawnień do kierowania pojazdami oraz jednego kierowcę, który nie zastosował się do zakazu sądowego.

19 grudnia policjanci ruchu drogowego świdnickiej komendy na terenie Gminy Strzegom zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca naszego powiatu, kiedy kierował samochodem osobowym marki Ford pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Świdnicy zakazu kierowania pojazdami.

20 grudnia na terenie miasta Świebodzic, tym razem funkcjonariusze prewencji komisariatu w Świebodzicach - sprawdzili wymagane uprawnienia do kierowania 23-letniego mieszańca powiatu świdnickiego. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Fiat jechał nim pomimo wydanej przez Starostę Powiatu Świdnickiego decyzji o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów.

W tym dniu policjanci prewencji świdnickiej komendy na terenie gminy Jaworzyna Śląska zatrzymali 23-latka jadącego ciągnikiem rolnym. Po sprawdzeniu okazało się, że i ten mieszkaniec naszego powiatu kierował pojazdem pomimo wydanej przez Starostę Powiatu Świdnickiego decyzji o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group