Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1317
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Szanse na ogródek

Poniedziałek, 27 marca 2023, 11:19
Aktualizacja: 13:20
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Szanse na ogródek
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Utworzenie ogródka warzywnego i warsztaty z jego umiejętnego prowadzenia to nagroda w projekcie „Ogródki ze smakiem”, jaki wystartował 21 marca. Fundatorem pięciu ogródków warzywnych będzie marka Electrolux. Jeden z nich może powstać w Przedszkolu Samorządowym „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej. Potrzebne są głosy mieszkańców.

Electrolux stawia na edukację od najmłodszych lat. „Ogródki ze smakiem” to akcja, w której próbuje zaszczepić w najmłodszych pasję do ogrodnictwa, a przedszkola mogą wygrać ogródki warzywne.

II edycja wydarzenia wystartowała we wtorek, 21 marca. Wśród placówek, które walczą o wygraną, jest także Przedszkole Samorządowe „Chatka :Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej. Aby wygrać, potrzebne są głosy mieszkańców.

Wejdź na stronę: https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/?fbclid=IwAR0RXKKgTijKCGMNQt4MahSOwhIBrXSZq2ecR2Fq7sMslLjGaBDioGJZLQw#1520209. Znajdź na liście zgłoszeń przedszkole w Jaworzynie Śląskiej i potwierdź głos za pomocą konta na portalu facebook. Codziennie można oddać jeden głos.

Spośród 30 przedszkoli z największą liczbą głosów komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na terenie których powstaną ogródki warzywne oraz 5 przedszkoli, które otrzyma zestawy mini ogródków warzywnych.

Pozostałe 20 przedszkoli otrzyma zestawy narzędzi ogrodniczych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group