Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1309
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Szkoła Podstawowa 105 zaprasza na dni otwarte

Niedziela, 19 lutego 2012, 9:04
Aktualizacja: 9:08
Autor: red
Świdnica: Szkoła Podstawowa 105 zaprasza na dni otwarte
Fot. użyczone
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy serdecznie zapraszają rodziców i dzieci  przyszłych klas 0 i I  na „otwarte drzwi” swojej szkoły, które odbędą się 21 lutego 2012 r. w godzinach 1600 – 1730

Szkoła zapewniam uczniom:

jasne i przestronne sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne ze sprzętem audiowizualnym,
dla oddziałów przedszkolnych wydzielone piętro z salami lekcyjnymi, salka do gimnastyki korekcyjnej, szatnią i przystosowaną dla maluchów toaletą,dwie nowoczesne pracownie komputerowe,dwie doskonale wyposażone sale gimnastyczne,bezpieczny plac zabaw,dwie świetlice szkolne otwarte od godz. 6.30 do 16.15,bogato wyposażoną bibliotekę szkolną,dwie pracownie ( matematyczną i językową ) wyposażone w tablice interaktywne,czytelnię wraz z internetowym centrum informacji multimedialnej.

Oferuje udział w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych w formie kół zainteresowań:

koło informatyczne, teatralne, języka polskiego, SKS, matematyczne – dla uczniów zdolnych i mających trudności z przyswojeniem materiału, warsztaty plastyczne, zajęcia profilaktyczne i wyrównawcze , koło języka angielskiego, przyrodnicze, Klub Gier Logicznych, zajęcia sportowo – rekreacyjne, tenis stołowy.

Wszystkim uczniom, zarówno uzdolnionym jak i mającym trudności w nauce, oferujemy bezpłatną i fachową pomoc: pedagoga szkolnego,psychologa,logopedy,pielęgniarki szkolnej,nauczycieli prowadzących konsultacje dla uczniów i rodziców.

Oferują:
naukę na jedną zmianę,naukę języka angielskiego już od klasy 0,zajęcia informatyczne od klasy I,bezpłatną naukę pływania od klasy II,stały kontakt ze sztuką (kino, teatr), zajęcia umuzykalniające prowadzone przez specjalistów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group