Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 848
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Szkoła Talentów

Czwartek, 29 maja 2014, 13:25
Aktualizacja: 13:26
Autor: red.
Imbramowice: Szkoła Talentów
Fot. UM Żarów
Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach otrzymała tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". To wspólny sukces młodych i ambitnych uczniów, ale również zaangażowanych pedagogów. – Każdy ma jakiś talent. I ważne jest, aby w porę go dostrzec i rozwijać.

Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami i realizować swoje pasje. Dzięki tej akcji uczniowie przekonali się, że szkoła to nie tylko nudne miejsce, gdzie wkuwa się matmę czy biologię. Ten tytuł to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i też wielkie zobowiązanie. - mówi Krystyna Waliszak, dyrektor szkoły w Imbramowicach.

Zanim jednak imbramowicka placówka dołączyła do grona szkół wyróżnionych tytułem "Szkoła Odkrywców Talentów" musiała udokumentować, że odkrywa i rozwija zainteresowania oraz talenty najmłodszych. - Przyglądamy się i szukamy mocnych stron każdego dziecka, odkrywamy jego zdolności, a przede wszystkim wspieramy. To jest misja każdej szkoły i staramy się ją wypełniać najlepiej jak to możliwe. Wspieramy zainteresowania naszych uczniów podczas zajęć kół lekcyjnych: Klubu UNICEF, sportowego, gitarowego, Caritas, misyjnego i komputerowego. Dzieci mogą się pochwalić licznymi sukcesami, które są efektem ich udziału w różnych konkursach, zawodach i prezentacjach. Wdrożyliśmy także innowacje pedagogiczne "Pochwal się swoim talentem", "Czytanie to wyzwanie" i "Już niedługo będę przedszkolakiem" - dopowiada dyrektor szkoły Krystyna Waliszak.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group