Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1119
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Szkoła z gabinetem stomatologicznym

Czwartek, 16 maja 2024, 17:08
Autor: red
Świebodzice: Szkoła z gabinetem stomatologicznym
Fot. UM Świebodzice
Za nami odbiór gabinetu stomatologicznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach.

15 maja (środa) odbył się odbiór techniczny gabinetu stomatologicznego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 - zadanie „Zdrowy uśmiech naszych dzieci”- profilaktyka stomatologiczna dzieci i młodzieży w szkołach. W odbiorze uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Magdalena Osiewacz-Drab oraz Inspektor Wydziału Justyna Jasińska.

W ramach tego projektu wykonano roboty budowlane wraz z zakupem i montażem wyposażenia polegające na wykonaniu zmiany sposobu użytkowania pokoju nauczycielskiego na gabinet stomatologiczny w budynku Szkoły Podstawowej nr 3.
Wnętrze i wyposażenie gabinetu jest nowoczesne, bardzo przyjazne, wyposażone w sprzęt stomatologiczny wysokiej jakości oraz jasne meble.

Obecnie trwają procedury podpisania umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wykonawcą robót budowlanych była firma SK Construction Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a dostawcą sprzętu medycznego: Medi Koll Sprzęt Medyczny Robert Sereda Sulaiman Kraiz Sp. J. z Poznania. Projektantem była Pracownia Projektowa Konstruktor Piotr Rajca ze Świebodzic.

Wydatkowana kwota łącznie na gabinet stomatologiczny, w tym roboty budowlane i wyposażenie, to 192 773,29 zł. Gabinet został już odebrany przez PSSE w Świdnicy. Z Budżetu Obywatelskiego zrealizowano również zakup pyłomierza za kwotę 1 597,77 zł.
Wydatkowana kwota łącznie na Budżet Obywatelski w roku 2023 to 194 371,06 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group