Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Szlachetna Paczka

Poniedziałek, 7 grudnia 2020, 13:22
Autor: red
Witoszów Dolny: Szlachetna Paczka
Fot. organizatorzy
„Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt społeczny oparty na pracy z darczyńcami i wolontariuszami, chcącymi pomóc rodzinom w potrzebie.

Od wielu lat w akcję włączali się uczniowie wraz nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym. Ich wielkie serca i dobro sprawiły, że do wielu rodzin trafiły żywność, środki czystości, meble, a zatem zaspokojono kluczowe potrzeby życia codziennego. Ponadto członkowie obdarowywanych rodzin otrzymywali także wymarzone upominki, takie jak zabawki czy gadżety elektroniczne.

Możliwość niesienia bezinteresownej pomocy, jak twierdzą sami uczniowie SP w Witoszowie Dolnym, dawała im wiele radości i wzruszeń. Rok 2020 jest jednak wyjątkowym, trudnym rokiem, pandemia koronawirusa pozbawia możliwości bezpośredniej pomocy.

Mimo, iż w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” nie mogą wziąć udziału nasi, gminni uczniowie, serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami akcji, oraz do indywidualnego uczestniczenia w niej.

„Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi, darczyńcy zaś, przygotowują dedykowaną pomoc. Organizatorzy „Szlachetnej Paczki” tworzą rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi” – czytamy na stronie internetowej akcji.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej:
https://www.szlachetnapaczka.pl/

Foto: archiwum UG - uczniowie SP w Witoszowie Dolnym, grudzień 2019 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group