Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ustronie Morskie: Szlifowali formę podczas obozu w Ustroniu Morskim

Niedziela, 4 września 2011, 15:08
Aktualizacja: 15:11
Autor: red.
Ustronie Morskie: Szlifowali formę podczas obozu w Ustroniu Morskim
Fot. użyczone
Na 10–cio dniowym obozie szkoleniowym w Ustroniu Morskim przebywała grupa zawodników ze Sportowego Klubu Taekwon–do Tiger. W zgrupowaniu wzięło udział 76 osób ze wszystkich sekcji klubu, w tym także zawodnicy ze Świdnicy.

Tegoroczne zgrupowanie poświęcone było głównie walkom ciągłym i przerywanym. O odpowiedni poziom treningowy zadbała grupa instruktorów klubu wraz z gościem specjalnym – wicemistrzem świata w kickboxingu Arturem Cholewą ze Szczecina.

Sprawna organizacja dziennego rozkładu zajęć sprawiła że nikt się nie nudził. Każda osoba przypisana została do odpowiedniej podgrupy wiekowej, każda podgrupa miała swoich instruktorów i wychowawców. Dodatkowo uczestnicy otrzymali dwie błękitne koszulki przygotowane specjalnie na ten wyjazd. Zajęcia w podgrupach wiekowych odbywały się jednocześnie na plaży, na terenie ośrodka i na sali gimnastycznej. Obozowicze spędzali czas niezwykle aktywnie. Oprócz porannego rozruchu czekał ich trening poranny i popołudniowy. Czas między posiłkami i treningami zajmowały poranne warsztaty języka angielskiego "Play&Learn", plażowanie i animacja. Wśród niezliczonych rozrywek i konkursów można wymienić m.in. turnieje semi contact, sumo, tenisa stołowego, wycieczkę ciuchcią do latarni w Gąskach, turnieje Playstation (tematyczny Tekken), kino na dużym ekranie – tematyka sztuk walki, konkursy piosenki, rzeźby na piasku, obozowy układ taneczny, grill, dyskoteka.

Muszę przyznać, że tegoroczny obóz wypadł znakomicie. Staraliśmy się wykorzystać maksymalnie każdy dzień by doszlifować umiejętności naszych podopiecznych. Drugim aspektem była rodzinna atmosfera, która zawsze panuje w naszej ekipie. Jestem przekonany, że każdy z nas wyniósł z tego obozu niejedno cenne doświadczenie, które przyczyni się do naszego sportowego rozwoju, tak jak to było w roku ubiegłym – opisuje Artur Ostrowski, instruktor SKT TIGER

Więcej informacji pod adresem www.skttiger.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group