Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Szóstoklasiści w Hydropolis

Sobota, 5 października 2019, 13:19
Autor: red
Jaroszów: Szóstoklasiści w Hydropolis
Fot. UM Strzegom
Uczniowie z obu klas szóstych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 26.09.2019 r. wraz ze swoimi wychowawczyniami – Moniką Bytnar–Gołembiowską i Joanną Pietras – wybrali się na wycieczkę edukacyjną do wrocławskiego „miasta wody” czyli „Hydropolis”.

Zwiedzanie rozpoczęło się od obejrzenia filmu na ekranie 360 o, który pokazał uczniom, jak woda pojawiła się na naszej planecie. Następnie pani przewodnik opowiadała o głębinach oceanicznych oraz życiu, które się tam rozwinęło. Uczniowie mogli też zobaczyć modele ryb, które się znajdują na głębinach oceanu.

Następnym tematem była woda i to, jaką rolę pełni w naszym organizmie i życiu. Uczniowie mogli także zobaczyć wodę, która występuje w trzech stanach skupienia. Woda jest substancją niezwykłą, którą uczniowie starali się zrozumieć. „Hydropolis” jest miejscem godnym polecenia, a wyposażenie i multimedialna oprawa wystawy również na dorosłych robi wrażenie.

Pogoda bardzo dopisała, dlatego spacer po wrocławskim Rynku był doskonałym czasem na poznanie i podziwianie tej wyjątkowej architektury. Oczywiście uczniowie poznali historię Krasnali, których szukali po drodze do galerii „Wroclavia”, gdzie mieli czas wolny na obiad.

To był kolejny, wspólny bardzo udany wyjazd obecnych szóstoklasistów. Następna wycieczka zaplanowana jest na koniec roku szkolnego do Krakowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group