Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Szukają do współpracy

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 15:38
Autor: red
Świdnica: Szukają do współpracy
Fot. UM Świdnica
Prezydent Miasta Świdnicy zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy przy realizacji Przedsięwzięcia pod nazwą "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdnicy".

Badanie rynku jest etapem przedrealizacyjnym ww. przedsięwzięcia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Jego celem jest uzyskanie opinii i informacji potencjalnie zainteresowanych podmiotów w zakresie realnych i jednocześnie efektywnych rozwiązań jego realizacji.

Z pomocą przeprowadzonego badania rynku Prezydent Miasta Świdnicy dąży do wypracowania optymalnych rozwiązań dotyczących modelu realizacji przedsięwzięcia i modelu jego finansowania, źródeł pochodzenia kapitału potrzebnego do jego sfinansowania, warunków finansowania, rodzajów zabezpieczeń finansowania, a także najważniejszych postanowień umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym. Ponadto uczestnicy badania rynku zostaną poproszeni o rekomendacje w zakresie potencjalnie najkorzystniejszych w ich ocenie rozwiązań, które będą stanowiły podstawę dokonania korekty wstępnie przyjętych koncepcji.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii co do optymalnego zakresu funkcjonalnego przedsięwzięcia oraz akceptowanego modelu jego realizacji i zarządzania. Państwa sugestie i uwagi będą miały istotne znaczenie dla właściwej realizacji przedsięwzięcia i przyczynią się do wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań, uwzględniających korzyści zarówno strony prywatnej, jak i osiągnięcie celu publicznego. Ogłoszenie postępowania związane z wyborem Partnera Prywatnego planowane jest na październik/listopad 2020 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group