Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1207
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Szyją w Mokrzeszowie

Czwartek, 23 kwietnia 2020, 13:37
Aktualizacja: Piątek, 24 kwietnia 2020, 9:39
Autor: red
Mokrzeszów: Szyją w Mokrzeszowie
Fot. Gmina Świdnica
W Mokrzeszowie akcja szycia maseczek ruszyła jeszcze przed świętami. Przez ponad tydzień zostało uszytych 1000 szt. To jednak nie koniec. Zdolne i energiczne panie z Mokrzeszowa postanowiły wykorzystać swój potencjał i przystąpiły do akcji Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji szycia maseczek dla seniorów i mieszkańców gminy.

Pierwsza partia maseczek została uszyta z materiałów zakupionych ze środków rady sołeckiej oraz miejscowego koła gospodyń. Szczególne słowa uznania należą się pani sołtys Janinie Bogacz, której pomagały: członkinie rady sołeckiej, Katarzyna Bogacz oraz Halina Józków, Lucyna Jóźków, Iwona i Marek Rawscy, Halina Rawska, Jadwiga Hodel, Józefa Czyżewska, Halina Beker, Teresa Wajdzik, Patrycja Kościelnik, Julia Bogacz oraz Władysława Tworzydło.

300 sztuk maseczek wraz z kremami ochronnymi oraz słodkościami zorganizowanymi przez OSP Mokrzeszów zostało już przekazane do Szpitala Mikulicz w Świebodzicach.

Obecnie z materiału otrzymanego z Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Mokrzeszowie wraz z panią sołtys szyją maseczki dla seniorów i mieszkańców swojego sołectwa. Dziękujemy i gratulujemy inicjatywy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group