Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 545
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tabele końcowe rozgrywek prowadzonych przez OZPN Wałbrzych

Wiadomości: Region
Wtorek, 16 lipca 2013, 20:30
Aktualizacja: 20:49
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu przedstawia oficjalne końcowe tabele w sezonie 2012/2013.

KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW "O"
1. MKS Szczawno Zdrój 28 68 82 – 35
2. ZJEDNOCZENI Żarów 28 58 74 – 38
3. PIŁAWIANKA Piława Górna 28 56 65 – 44
4. STAL Świdnica 28 55 71 – 29
5. KAROLINA Jaworzyna Śląska 28 41 61 – 69
6. TROJAN Lądek Zdrój 28 39 67 – 76
7. UNIA Złoty Stok 28 36 50 – 54
8. LKS Bystrzyca Górna 28 35 58 – 45
9. ISKRA Jaszkowa Dolna 28 35 61 – 60
10. VICTORIA Świebodzice 28 34 43 – 48
11. KRYSZTAŁ Stronie Śląskie 28 33 53 – 61
12. POGOŃ Pieszyce 28 33 58 – 67
13. GROM Witków 28 30 50 – 64
14. ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 28 21 33 – 85
15. BIELAWIANKA II Bielawa 28 20 28 - 79

WALKOWERY :
BIELAWIANKA II BIELAWA – POGOŃ PIESZYCE 0:3 v.o.
ISKRA JASZKOWA DOLNA – ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚR. 0:3 v.o.
BIELAWIANKA BIELAWA – LKS BYSTRZYCA GÓRNA 0:3 v.o
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
BIELAWIANKA BIELAWA – KRYSZTAŁ STRONIE ŚLASKIE 0:3 v.o
ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:3 v.o
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
BIELAWIANKA BIELAWA – STAL ŚWIDNICA 0:3 v.o
UNIA ZŁOTY STOK – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
BIELAWIANKA BIELAWA – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:3 v.o
VICTORIA ŚWIEBODZICE – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o
UNIA ZŁOTY STOK – STAL ŚWIDNICA 0:3 v.o
BIELAWIANKA BIELAWA – GROM WITKÓW 0:3 v.o
POGOŃ PIESZYCE – BIELAWIANKA BIELAWA 3:0 v.o

KLASA A SENIORÓW – GR. 1. "A/1"
1. SKALNIK Czarny Bór 30 70 81 – 31
2. GWAREK Wałbrzych 30 68 87 – 32
3. CUKROWNIK Pszenno 30 67 92 – 38
4. SUDETY Dziećmorowice 30 59 91 – 56
5. GRANIT Roztoka 30 56 83 – 54
6. BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 30 44 79 – 60
7. GÓRNIK Gorce 30 44 46 – 43
8. ZDRÓJ Jedlina Zdrój 30 42 66 – 59
9. WŁÓKNIARZ Głuszyca 30 39 63 – 61
10. NYSA Kłaczyna 30 32 46 – 95
11. CZARNI Wałbrzych 30 32 61 – 87
12. RAWA Boleścin 30 31 65 – 87
13. VENUS Nowice 30 26 62 – 94
14. ZIELONI Mrowiny 30 26 47 - 76
15. VICTORIA II Świebodzice 30 23 47 – 98
16. ZAGŁĘBIE Wałbrzych 30 20 43 - 88

WALKOWERY :
VICTORIA ŚWIEBODZICE – CUKROWNIK PSZENNO 0:3v.o
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH – CZARNI WAŁBRZYCH 3:0 v.o

KLASA A SENIORÓW – GR. 2. "A/2"
1. SPARTA Ziębice 30 78 146 – 30
2. SKAŁKI Stolec 30 78 118 – 31
3. LECHIA II Dzierżoniów 30 63 123 – 64
4. NIEMCZANKA Niemcza 30 56 82 – 51
5. POLONIA Ząbkowice Śląskie 30 47 83 – 66
6. ZIELONI Łagiewniki 30 42 67 – 70
7. DELTA Słupice 30 42 77 – 91
8. CZARNI Sieniawka 30 40 54 – 54
9. BOXMET Piskorzów 30 39 48 – 76
10. KOLIBER Uciechów 30 37 57 – 73
11. ORZEŁ Mąkolno 30 36 59 – 105
12. ZGODA Grodziszcze 30 34 54 – 63
13. WIEŻA Rudnica 30 33 60 – 97
14. ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 30 30 49 – 86
15. BŁĘKITNI Owiesno 30 20 42 – 86
16. BŁĘKITNI Niedźwiedź 30 11 49 - 125

WALKOWERY :
ORZEŁ MĄKOLNO – BŁEKITNI OWIESNO 0:3 v.o.
BŁĘKITNI NIEDZWIEDZ – DELTA SŁUPICE 0:5 v.o. (na boisku 0:5)
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. – LECHIA II DZIERZONIÓW 3:0 v.o
LECHIA II DZIERŻONIÓW – SKAŁKI STOLEC – 0:4 v.o
BŁĘKITNI NIEDZWIEDZ – ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:3 v.o
ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY – SPARTA ZIĘBICE 0:8 v.o
ZIELONI ŁAGIEWNIKI – CZARNI SIENIAWKA 0:3 v.o
BOXMET PISKORZÓW – WIEŻA RUDNICA 4:0 v.o

KLASA A SENIORÓW – GR. 3. "A/3"
1. ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 30 74 91 – 25
2. UNIA Bardo 30 72 111 – 36
3. POLONIA Bystrzyca Kłodzka 30 72 94 – 35
4. WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 30 60 78 – 48
5. HUTNIK Szczytna 30 54 62 – 40
6. SUDETY Międzylesie 30 50 71 – 69
7. ODRODZENIE Szalejów Dolny 30 37 50 – 60
8. INTER Ożary 30 37 55 – 66
9. ORLĘTA Krosnowice 30 36 55 – 71
10. ŚNIEŻNIK Domaszków 30 35 63 – 73
11. BURZA Dzikowiec 30 32 46 – 90
12. POGOŃ Duszniki Zdrój 30 30 57 – 66
13. TARNOVIA Tarnów 30 27 64 – 82
14. ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 30 23 42 - 76
15. ZAMEK Gorzanów 30 21 39 – 88
16. ATS Wojbórz 30 19 42 - 101

WALKOWERY :
BURZA DZIKOWIEC – POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ OBOPÓLNY WALKOWER
ORLĘTA KROSNOWICE – ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA 0:3 v.o
ORLĘTA KROSNOWICE – POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ 3:0 v.o

KLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW "OJ"
1. AKS Strzegom 30 76 134 – 142
2. VICTORIA Świebodzice 30 66 106 – 52
3. BIELAWIANKA Bielawa 30 62 105 – 44
4. PIAST Nowa Ruda 30 58 92 – 60
5. POLONIA Bystrzyca Kłodzka 30 53 95 – 59
6. NYSA Kłodzko 30 52 88 – 51
7. ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 30 48 62 – 67
8. PODGÓRZE Wałbrzych 30 38 51 - 89
9. SZCZYT Boguszów Gorce 30 37 41 – 60
10. SNIEŻNIK Domaszków 30 35 66 – 78
11. KAROLINA Jaworzyna 30 33 63 – 65
12. PIŁAWIANKA Piława 30 31 50 – 83
13. UNIA Bardo 30 29 59 – 124
14. ZJEDNOCZENI Żarów 30 29 46 – 75
15. CUKROWNIK Pszenno 30 27 58 – 79
16. GÓRNIK Boguszów Gorce 30 16 44 - 137

WALKOWERY :
UNIA Bardo – GÓRNIK Gorce 3:0 v.o.
AKS Strzegom – VICTORIA Świebodzice 0:4 v.o.
CUKROWNIK Pszenno – UNIA Bardo 3:0 v.o.
CUKROWNIK PSZENNO – ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW 3:0 v.o
AKS STRZEGOM – PODGÓRZE WAŁBRZYCH 4:0 v.o
BIELAWIANKA BIELAWA – PODGÓRZE WAŁBRZYCH 0:3 v.o
GÓRNIK GORCE – ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW 3:0 v.o
PODGÓRZE WAŁBRZYCH – GÓRNIK GORCE 3:00 v.o
GÓRNIK GORCE – AKS STRZEGOM 0:5 v.o

KLASA B SENIORÓW – podokręg kłodzki – GR. 1. B
1. KS Polanica Zdrój 24 59 99 – 37
2. LKS Bierkowice 24 51 67 – 39
3. MLKS Radków 24 48 68 – 36
4. TĘCZA Ścinawka 24 45 55 – 39
5. KALENICA Jugów 24 39 48 – 42
6. HURAGAN Bożków 24 39 50 – 46
7. ZAMEK Trzebieszowice 24 34 56 – 59
8. IGLICZNA Wilkanów 24 29 58 – 64
9. GRANICA Tłumaczów 24 28 50 – 54
10. LECHIA Ołdrzychowice 24 24 29 – 48
11. CZERMNA Kudowa Zdrój 24 21 45 – 86
12. ZRZESZENI Niwa 24 15 38 – 76
13. WLKS Wambierzyce 24 14 32 - 69

WALKOWERY :
LECIA OŁDRZYCHOWICE – KALENICA JUGÓW 0:3 v.o. (na boisku 2:1)
MLKS RADKÓW – LECHIA OŁDRZYCHOWICE 0:3 v.o
MLKS RADKÓW – IGLICZNA WILKANÓW 3:0 v.o
GRANICA TŁUMACZÓW – KS POLANICA ZDRÓJ 0:4 v.o
CZERMNA KUDOWA ZDRÓJ – WLKS WAMBIERZYCE 3:0 v.o

KLASA B SENIORÓW – podokręg kłodzki – GR. 2. B
1. CZARNI Braszowice 26 63 98 – 42
2. GOLD Niedźwiednik 26 61 95 – 46
3. CIS Brzeźnica 26 58 93 – 30
4. PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 26 45 71 – 56
5. VICTORIA Dębowiec 26 45 62 – 56
6. SPARTA II Ziębice 26 39 76 – 57
7. ZNICZ Lubnów 26 37 82 – 74
8. HENRYKOWIANKA Henryków 26 37 70 – 75
9. SPARTAKUS Byczeń 26 33 65 – 82
10. SOKÓL Starczów 26 31 58 – 80
11. ORZEŁ Pomianów Dolny 26 25 77 – 92
12. PIASEK Potworów 26 23 45 – 68
13. PERŁA Płonica 26 14 34 – 80
14. HARNAŚ Starczówek 26 10 35 - 123

WALKOWERY :
VICTORIA DĘBOWIEC – HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:0 v.o.

KLASA B SENIORÓW – podokręg świdnicki – GR. 1. B
1. UNIA Jaroszów 30 77 122 – 30
2. TĘCZA Bolesławice 30 74 99 – 43
3. WIERZBIANKA Wierzbna 30 69 93 – 46
4. HERBAPOL Stanowice 30 57 91 – 55
5. BŁĘKITNI Słotwina 30 57 65 – 50
6. WKS Goczałków 30 49 79 – 54
7. PUO Wiśniowa 30 45 73 – 57
8. LKS Marcinowice 30 43 62 – 59
9. ZRYW Łażany 30 43 61 – 51
10. BŁYSKAWICA Kalno 30 42 75 – 67
11. PŁOMIEŃ Dobromierz 30 38 65 – 75
12. ORZEŁ Witoszów 30 30 43 – 69
13. WODOSPAD Zastruże 30 28 60 – 112
14. PIOTROWICE Świdnickie 30 22 47 – 108
15. GROM Panków 30 16 35 – 112
16. GRANIT Rogoźnica 15 7 34 – 71

WALKOWERY :
UNIA JAROSZÓW– WODOSPAD ZASTRUŻE 3:0 v.o.
BŁYSKAWICA KALNO – HERBAPOL STANOWICE 0:3 v.o. (na boisku 3:0)
PIOTROWICE ŚWIDNICKIE– WODOSPAD ZASTRUŻE 0:3 v.o. (na boisku 0:1)
WIERZBIANKA WIERZBNA – LKS PIOTROWICE ŚWIDNICKIE 9:0v.o
WODOSPAD ZASTRUŻE – WKS GOCZAŁKÓW 6:0 v.o
DRUŻYNA GRANIT ROGOŹNICA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK – DRYŻYNOM PRZECIWNYM PRZYZNANO WALKOWERY.

KLASA B SENIORÓW – podokręg świdnicki – GR. 2. B
1. PŁOMIEŃ Makowice 30 78 135 – 45
2. GOLA Świdnicka 30 77 121 – 16
3. DGPNZ Roztocznik 30 76 108 – 38
4. VICTORIA Tuszyn 30 74 117 – 28
5. ORZEŁ Piława Dolna 30 63 119 – 54
6. LKS Bystrzyca Górna 30 52 81 – 58
7. LKS Mościsko 30 41 77 – 94
8. SPARTA Oleszna 30 38 73 – 65
9. PIAST Jaźwina 30 34 56 – 93
10. ORZEŁ Przerzeczyn Zdrój 30 30 55 – 110
11. GRYF Burkatów 30 27 62 – 97
12. ŚLĘŻANKA Tąpadła 30 27 54 – 108
13. LKS Dobrocin 30 26 44 – 92
14. LKS Gilów 30 22 44 – 88
15. KŁOS Lutomia 30 10 30 – 131
16. SPARTA Ostroszowice 15 23 28 – 42

WALKOWERY :
SPARTA OSTROSZOWICE – GRYF BURKATÓW 3:0 v.o.
ORZEŁ PRZERZECZYN ZDRÓJ – KŁOS LUTOMIA 3:0 v.o.
LKS GOLA ŚWIDNICKA – SPARTA OSTROSZOWICE 5:0 v.o. (na boisku 5:0)
LKS DOBROCIN – GRYF BURKATÓW 3:0 v.o
ORZEŁ PIŁAWA DOLNA – PIAST JAŹWINA 3:0 v.o
DRUŻYNA SPARTA OSTROSZOWICE WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK – DRUŻYNOM PRZECIWNYM PRZYZNANO WALKOWERY.

KLASA B SENIORÓW – podokręg wałbrzyski B
1. KS Walim 20 49 68 – 23
2. ISKRA Witków 20 49 88 – 28
3. JOKER Jaczków 20 46 89 – 34
4. GÓRNIK Nowe Miasto Wałbrzych 20 41 66 – 25
5. PŁOMYK Borówno 20 30 45 – 38
6. UNIA Stare Bogaczowice 20 29 59 – 43
7. PODGÓRZE Wałbrzych 20 26 62 – 37
8. BERIT Głuszyca 20 20 38 – 53
9. ZIELONI Mokrzeszów 20 15 31 – 83
10. GRODNO Zagórze Śl. 20 11 39 – 105
11. HUSARIA Grzędy 20 0 12- 128

WALKOWERY :
HUSARIA GRZĘDY - KS WALIM 0:3 v.o

KLASA TERENOOWA JUNIORÓW – podokręg kłodzki – GR. 1. TJ
1. TĘCZA Ścinawka Dolna 14 36 53 – 13
2. TROJAN Lądek Zdrój 14 26 45 – 29
3. ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 14 24 47– 25
4. WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 14 22 34– 24
5. ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia 14 20 38– 40
6. POGOŃ Duszniki Zdrój 14 17 29– 37
7. WLKS Wambierzyce 14 12 24– 46
8. SUDETY Międzylesie 14 3 17 - 73

WALKOWERY :
SUDETY MIĘDZYLESIE – WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ 3:0 v.o.
ZJEDNOCZENIO ŚCINAWKA ŚREDNIA – WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ 3:0 v.o
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ - SUDETY MIĘDZYLESIE 3:0 v.o

KLASA TERENOWA JUNORÓW – podokręg kłodzki GR. 2. TJ
1. ISKRA Jaszkowa Dolna 14 36 116 – 19
2. ŚLĘŻA Ciepłowody 14 34 79 – 19
3. WIEŻA Rudnica 14 30 47 – 26
4. TARNOVIA Tarnów 14 19 14 – 34
5. BURZA Dzikowiec 14 17 49 – 58
6. UNIA Złoty Stok 14 16 39 – 58
7. POLONIA Ząbkowice Śląskie 14 7 34 – 68
8. INTER Ożary 14 3 15 - 111

WALKOWERY :
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:3 v.o.
WIEŻA RUDNICA – POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 3:0 v.o.
TARNOVIA TARNÓW – WIEŻA RUDNICA 0:4 v.o. (na boisku 3:4)
TARNOVIA TARNÓW – ISKRA JASZKOWA DOLNA 0:3 v.o

KLASA TERENOWA JUNIORÓW – podokręg świdnicki TJ
1. AKS – GRANIT Strzegom 20 50 89 – 17
2. STAL Świdnica 20 46 95 – 41
3. LKS Bystrzyca Górna 20 43 63 – 25
4. KŁOS Lutomia 20 32 57 – 46
5. ZIELONI Łagiewniki 20 32 58 – 58
6. POGOŃ Pieszyce 20 31 44 – 33
7. KOLIBER Uciechów 20 22 60 – 73
8. DGPNZ Roztocznik 20 20 64 – 81
9. CZARNI Sieniawka 20 16 30 – 75
10. VICTORIA Tuszyn 20 13 36 - 118
11. LKS Mościsko 10 14 24 - 23

WALKOWERY :
VICTORIA TUSZYN – ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:3 v.o. (boisko 1:1)
AKS – GRANIT STRZEGOM – LKS MOŚCISKO 3:0 v.o. (boisko 2:0)
POGOŃ PIESZYCE – VICTORIA TUSZYN 5:0 v.o
LKS BYSTRZYCA GÓRNA – STAL ŚWIDNICA 3:0 v.o
KOLIBER UCIECHÓW – ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:0 v.o

KLASA TERENOWA JUNIORÓW – podokręg wałbrzyski TJ
1. CZARNI WAMAG Wałbrzych 12 31 52 – 23
2. MKS Szczawno 12 30 82 – 13
3. ZAGŁĘBIE Wałbrzych 12 25 56– 21
4. MKS II Szczawno 12 22 50– 31
5. GWAREK Wałbrzych 12 10 22– 54
6. SKALNIK Czarny Bór 12 6 18– 52
7. SUDETY Dziećmorowice 12 3 11- 97

WALKOWERY :
SUDETY DZIECMOROWICE – SKALNIK CZARNY BÓR 3:0 v.o.
GWAREK WAŁBRZYCH – SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:0 v.o.
SKALNIK CZARNY BÓR – SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:0 v.o

KLASA TERENOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH – podokręg kłodzki TJM
1. UNIA Złoty Stok 18 45 108 – 16
2. ODRODZENIE Szalejów Dolny 18 41 97– 25
3. HUTNIK Szczytna 18 34 88– 46
4. PIAST Nowa Ruda 18 32 80 –37
5. KRYSZTAŁ Stronie Śląskie 18 31 71– 29
6. ORZEŁ Mąkolno 18 31 59– 32
7. ZAMEK Trzebieszowice 18 21 46– 60
8. SKAŁKI Stolec 18 21 44– 46
9. LKS Bierkowice 18 6 50– 177
10. BŁĘKITNI Niedźwiedź 18 3 15- 186

WALKOWERY :
ZAMEK TRZEBIESZOWICE – BŁĘKITNI NIEDZWIEDZ 3:0 v.o

KLASA TERENOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH – podokręg świdnicki TJM
1. VICTORIA Świebodzice 16 42 114 -16
2. ZIELONI Mrowiny 16 34 81– 12
3. GROM Witków 16 26 39– 29
4. AKS – GRANIT Strzegom 16 25 54– 49
5. KAROLINA Jaworzyna 16 18 32– 37
6. UNIA Jaroszów 16 13 29– 69
7. BŁĘKITNI Owiesno 16 6 28– 60
8. RAWA Boleścin 16 1 10- 115

WALKOWERY:
Z rozgrywek została wycofana drużyna LKS Bystrzyca Górna (3 x v.o.) – Sezon 2012/2013
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – RAWA BOLEŚCIN 3:0 v.o
UNIA JAROSZÓW – BŁĘKITNI OWIESNO 3:0 v.o

KLASA OKRĘGOWA TRAMPKARZY OT
1. SZCZAWNO Zdrój 16 43 77 - 20
2. GÓRNIK Nowe Miasto Wałbrzych 16 37 66 – 14
3. POLONIA SPARTA Świdnica 16 35 48 – 28
4. ORLIK Kłodzko 16 21 35 – 32
5. LECHIA Dzierżoniów 16 19 29 – 69
6. ZJEDNOCZENI Żarów 16 17 41 – 49
7. SZCZYT Boguszów Gorce 16 15 29 – 48
8. VICTORIA Wałbrzych 16 13 28 – 72
9. STAL Świdnica 16 10 43 - 64

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY – podokręg kłodzki TT
1. ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia 22 61 146 – 25
2. KS Polanica Zdrój 22 54 153– 20
3. ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 22 51 121– 25
4. MLKS Radków 22 50 129– 24
5. POLONIA Bystrzyca Kłodzka 22 34 95– 39
6. PIAST Nowa Ruda 22 34 90– 57
7. WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 22 32 80– 58
8. ATS Wojbórz 22 31 83– 69
9. KRYSZTAŁ Stronie Śląskie 22 20 77– 87
10. UNIA Złoty Stok 22 10 29– 186
11. ORLĘTA Krosnowice 22 7 11– 214
12. ŚNIEŻNIK Domaszków 22 1 12- 222

WALKOWERY :
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ – ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW 3:0 v.o.
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ – UNIA ZŁOTY STOK 3:0 v.o

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY – podokręg świdnicki TT
1. GRANIT Roztoka 14 40 87 – 21
2. PIŁAWIANKA Piława Górna 14 34 71 – 19
3. NIEMCZANKA Niemcza 14 27 49 – 29
4. POLONIA SPARTA Świdnica 14 18 36 – 44
5. POGOŃ Pieszyce 14 17 25 – 39
6. VENUS Nowice 14 11 31 – 74
7. DELTA Słupice 14 11 27 – 74
8. BOXMET Piskorzów 14 4 22 - 48

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY – podokręg wałbrzyski TT
1. BERIT Głuszyca 12 33 87 – 12
2. BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 12 30 66 – 20
3. ISKRA Witków 12 25 66 – 28
4. UNIA Bogaczowice 12 16 49 – 34
5. ZDRÓJ Jedlina Zdrój 12 13 64 – 53
6. LESK Czarny Bór 12 5 34 – 65
7. ZAGŁĘBIE Wałbrzych 12 1 9 - 163

KLASA TERENOWA MŁODZIKÓW – podokręg kłodzki TM
1. ORLIK Kłodzko 22 63 170 – 13
2. HUTNIK Szczytna 22 48 69 – 22
3. ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 22 45 104 – 42
4. PIAST Nowa Ruda 22 44 95 – 26
5. SPARTA Ziębice 22 42 93 – 38
6. WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 22 37 86 – 35
7. ZAMEK Gorzanów 22 34 65 – 50
8. NYSA II Kłodzko 22 26 52 – 47
9. ORZEŁ Mąkolno 22 21 48 – 82
10. TROJAN Lądek Zdrój 22 18 41 – 104
11. ISKRA Jaszkowa Dolna 22 3 25– 205
12. POGOŃ Duszniki Zdrój 22 3 10 - 194

WALKOWERY :
POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ – ORZEŁ MĄKOLNO 0:3 v.o.
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ – POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ 3:0 v.o

KLASA TERENOWA MŁODZIKÓW – podokręg świdnicki – GR. 1. TM
1. POLONIA SPARTA Świdnica 16 41 92 – 21
2. KAROLINA Jaworzyna Śląska 16 37 101 – 20
3. ZJEDNOCZENI Żarów 16 36 127 – 34
4. CUKROWNIK Pszenno 16 28 92 – 43
5. HERBAPOL Stanowice 16 27 63 – 33
6. AKS – GRANIT Strzegom 16 22 61 – 50
7. NYSA Kłaczyna 16 12 35 – 86
8. ZJEDNOCZENI II Żarów 16 4 23 – 126
9. GROM Witków 16 1 8 - 189

KLASA TERENOWA MŁODZIKÓW – podokręg świdnicki – GR. 2. TM
1. LKS Bystrzyca Górna 12 31 51 – 11
2. LECHIA Dzierżoniów 12 27 81 – 30
3. POGOŃ Pieszyce 12 21 51 – 32
4. BIELAWIANKA Bielawa 12 18 57 – 32
5. DZIESIĄTKA Bielawa 12 10 27 – 72
6. ZGODA Grodziszcze 12 5 11 – 84
7. LECHIA II Dzierżoniów 6 12 25 – 42

DRUŻYNA LECHIA II DZIERŻONIÓW ZOSTAŁA WYCOFANA Z ROZGRYWEK.
MISTRZEM W MECZACH BARZOWYCH KLASY TERENOWEJ MŁODZIKA ZOSTAŁA DRUŻYNA LKS BYSTRZYCA GÓRNA.

KLASA TERENOWA MŁODZIKÓW – podokręg wałbrzyski TM
1. VICTORIA Wałbrzych 18 52 108 – 19
2. SZCZYT Boguszów Gorce 18 41 91 – 39
3. ZDRÓJ Jedlin Zdrój 18 34 99 – 56
4. GÓRNIK Nowe Miasto Wałbrzych 18 32 68 – 46
5. SZCZYT II Boguszów Gorce 18 27 45 – 31
6. SZCZAWNO Zdrój 18 22 94 – 74
7. WŁÓKNIARZ Głuszyca 18 21 37 – 58
8. BASZTA Wałbrzych 18 20 56 – 57
9. GWAREK Wałbrzych 18 7 32 – 99
10. GÓRNIK Gorce 18 4 34 - 137

KLASA III LIGA KOBIET
1. AZS Wrocław 12 33 81 – 5
2. ORLIK Jelenia Góra 12 18 21 – 30
3. VICTORIA AGL. Wałbrzych 12 13 20 – 39
4. ZIEMIA Lubińska 12 7 15 – 59

KARY DYSKWALIFIKACJI PRZENIESIONE DO WYKONANIA W SEZONIE 2013/2014

I. WYKAZ ZAWODNIKÓW, KTÓRZY ZAKOŃCZYLI SEZON 2012/2013 Z NIEWYKONANYMI KARAMI DYSKWALIFIKACJI PO ŻÓŁTYCH KARTKACH.

Klasa „O”
STĘPIEŃ JACEK TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 1 MECZ PO 4 Ż.K
NIEWIADOMY DAMIAN KRYSZTAŁ STRONIE 1 MECZ PO 4 Ż.K
SŁAPEK ARTUR MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 1 MECZ PO 4 Ż.K
KOPROWSKI TOMASZ ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚR. 1 MECZ PO 4 Ż.K

Klasa „A”
KOPERNICKI PAWEŁ VENUS NOWICE 1 MECZ PO 4 Ż.K
BAŁDYS ADRIAN VICTORIA ŚWIEBODZICE 1 MECZ PO 4 Ż.K
WOJCIACZYK PIOTR ATS WOJBÓRZ 1 MECZ PO 4 Ż.K
ADAMSKI JACEK POGOŃ DUSZNIKI 1 MECZ PO 4 Ż.K
RYCHLEWSKI ARKADIUSZ WŁÓKNIARZ KUDOWA 1 MECZ PO 4 Ż.K
SAJAN KRZYSZTOF ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1 MECZ PO 8 Ż.K
MRÓZ ALEKSANDER WIEŻA RUDNICA 1 MECZ PO 4 Ż.K
DUDZIK DARIUSZ NIEMCZANKA NIEMCZA 1 MECZ PO 8 Ż.K
CHŁOPEK DANIEL ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 1 MECZ PO 12 Ż.K

Klasa „B”
DUROŁ PAWEŁ ISKRA WITKÓW ŚLĄSKI 1 MECZ PO 4 Ż.K
FOŁTA MICHAŁ GÓRNIK NOWE MIASTO 1 MECZ PO 4 Ż.K
SZYMCZYK JAROSŁAW UNIA JAROSZÓW 1 MECZ PO 4 Ż.K
KRYJAK MATEUSZ WIERZBIANKA WIERZBNA 1 MECZ PO 4 Ż.K
GWARDIAK SŁAWOMIR TĘCZA BOLESŁAWICE 1 MECZ PO 4 Ż.K
WŁODARSKI MARIUSZ TĘCZA BOLESŁAWICE 1 MECZ PO 4 Ż.K
SYPKO JANUSZ UNIA JAROSZÓW 1 MECZ PO 8 Ż.K
IWASZKIEWICZ ADAM SPARTA OLESZNA 1 MECZ PO 4 Ż.K
MISIURA MAREK KŁOS LUTOMIA 1 MECZ PO 4 Ż.K
GARBACZ TOMASZ VICTORIA TUSZYN 1 MECZ PO 4 Ż.K
FUDALI MARCIN MOŚCISKO 1 MECZ PO 4 Ż.K
ZAJĄCZKOWSKI ARTUR DGPNZ ROZTOCZNIK 1 MECZ PO 8 Ż.K
ZALWOWOSKI MICHAŁ TĘCZA ŚCINAWKA DOLNA 1 MECZ PO 4 Ż.K
KOT KAROL TĘCZA ŚCINAWKA DOLNA 1 MECZ PO 4 Ż.K

UWAGA: Zgodnie z par. 41 ust. 10 a) Regulaminu Rozgrywek Dolnośląskiego ZPN, wszyscy ww. zawodnicy uzyskają uprawnienia do gry po opłaceniu kary pieniężnej jak za kolejną płatną żółtą kartkę, np. zawodnik po czwartej żółtej kartce powodującej dyskwalifikację, aby móc grać – musi opłacić karę pieniężną jak za szóstą żółtą kartkę. Pauzowanie w grze nie skutkuje odbyciem kary!!!

II. WYKAZ ZAWODNIKÓW, KTÓRZY MUSZĄ BEZWZGLĘDNIE ODBYĆ KARĘ DYSKWALIFIKACJI:

Klasa „O”
PODOBIŃSKI PAWEŁ ISKRA JASZKOWA 4 MECZE PO CZ.K
BURDZY MATEUSZ KAROLINA JAWORZYNA ŚL. OD 12.05.2013 DO 11.05.2014
ORŁOWSKI PRZEMYSŁAW PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA 1 MECZ PO CZ.K

Klasa „A”
WNUK KONRAD VENUS NOWICE 1 MECZ PO CZ.K
PIOTROWSKI BŁAŻEJ VICTORIA ŚWIEBODZICE 2 MECZE PO CZ.K
BODIO ROBERT VICTORIA ŚWIEBODZICE 2 MECZE PO CZ.K
DOMINIAK ADRIAN VICTORIA ŚWIEBODZICE OD 17.06.2013 DO 16.04.2014
BUSZKA MARCIN ZIELONI MROWINY OD 06.05.2013 DO 05.01.2014
TROJAK MATEUSZ WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA 5 MECZY PO CZ.K
GOLIASZ DAMIAN ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW 2 MECZE PO CZ.K
KAMIŃSKI PIOTR ZIELONI ŁAGIEWNIKI OD 02.05.2013 DO 01.01.2014 Klasa „B”
WYSOTA PIOTR LKS PIOTROWICE 2 MECZE PO CZ.K
JASZOWSKI SEBASTIAN WKS GOCZAŁKÓW 2 MECZE PO CZ.K
MAKOWSKI MARCIN LKS PIOTROWICE 5 MECZY PO CZ.K
CZERWIŃSKI LESZEK LKS MARCINOWICE 6 MECZY PO CZ.K
MAJEWSKI RAFAŁ TĘCZA BOLESŁAWICE 6 MECZY PO CZ.K
SZLĘK MARIUSZ SPARTA OLESZNA 2 MECZE PO CZ.K
KLUZA KACPER KŁOS LUTOMIA 4 MECZE PO CZ.K
WIŚNIEWSKI ARTUR HURAGAN BOZKÓW 1 MECZ PO CZ.K
MICHNIAK BARTŁOMIEJ ZAMEK TRZEBIESZOWICE 1 MECZ PO CZ.K
KOZIK WOJCIECH BIERKOWICE 1 MECZ PO CZ.K
GRZEBIENIOWSKI MATEUSZ LECHIA OŁDRZYCHOWICE 2 MECZE PO CZ.K
WYRĘBAK KRZYSZTOF KALENICA JUGÓW 5 MECZY PO CZ.K
SZAMBELAN WOJCIECH KALENICA JUGÓW 4 MECZE PO CZ.K
BRZOZOWSKI KONRAD PIASEK POTWORÓW 3 MECZE PO CZ.K
RUTKOWSKI PRZEMYSŁAW PIASEK POTWORÓW 3 MECZE PO CZ.K

Klasa „OJ”
POSPISZYL JAKUB AKS STRZEGOM 1 MECZ PO 4 Ż.K
CHMIELEWSKI KONRAD NYSA KŁODZKO 1 MECZ PO 4 Ż.K
LUDWICZAK PIOTR GÓRNIK GORCE 7 MECZY PO CZ.K
PLATA MATEUSZ NYSA KŁODZKO 1 MECZ PO CZ.K
SAŃKO PATRYK PODGÓRZE WAŁBRZYCH OD 27.05.2013 DO 26.11.2013
WACHA SZYMON ZAMEK KAMIENIEC 5 MECZY PO CZ.K

Klasa „TJ”
KOWALSKI PIOTR SUDETY MIĘDZYLESIE 2 MECZE PO CZ.K
PAPIŃSKI DAMIAN ŁOMNICZANKA 2 MECZE PO CZ.K
KORFANTY BARTŁOMIEJ ŁOMNICZANKA 1 MECZ PO CZ.K
MUŁA JACEK ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA 2 MECZE PO CZ.K
RYCHTER DAWID TARNOVIA TARNÓW 2 MECZE PO CZ.K

Klasa „TJM”
MARSZAŁEK DARIUSZ BŁĘKITNI NIEDZWIEDZ 1 MECZ PO CZ.K

Klasa „OT”
DROŻDZOWSKI PIOTR ZJEDNOCZENI ŻARÓW 10 MIESIĘCY OD 16.06.2013 r.
SKOLIMOWSKI KAMIL ZJEDNOCZENIE ŻARÓW 10 MIESIĘCY OD 16.06.2013 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group