Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Tak dla modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w powiecie świdnickim

Wtorek, 20 stycznia 2015, 13:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: red.
powiat świdnicki: Tak dla modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w powiecie świdnickim
Fot. użyczone
W związku z realizacją projektu "Tak dla modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w Powiecie Świdnickim" zapraszamy Państwa na spotkanie dla organizacji pozarządowych nt. konkursu projektów ASOS 2015, dofinansowanych ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014–2020.

Podczas spotkania doradczego omówiony zostanie program skierowany do seniorów, którego celem jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych dla godnego starzenia oraz zagospodarowanie potencjału osób starszych poprzez aktywność społeczną tych osób. Program pozwoli na zwiększenie aktywności osób po 60 roku życia przez edukację i uczenie się przez całe życie oraz działania na rzecz solidarności i integracji wewnątrz-międzypokoleniowej. Zapraszamy zainteresowane organizacje, planujące podjęcie działań skierowanych do seniorów i rozważające możliwość aplikowania o środki z programu ASOS.

Spotkanie odbędzie się:
- 26.01. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świdnicy (pokój 225 - II piętro) ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7 (w godzinach 10.00 - 15.00).
- 27.01. w siedzibie organizacji pozarządowych, które zgłoszą swoje zapotrzebowanie na doradztwo.

Spotkanie będzie prowadzone w ramach działań doradczych Inkubatora ngo przy Fundacji "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego przez eksperta, prawnika, prezesa Fundacji Rodzin po rozwodzie panią Agnieszkę Żak.
Zainteresowane organizacje proszone są o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres alicja@krzyzowa.org.pl do dnia 22.01. do godz. 16.00. Skontaktujemy się z organizacjami zainteresowanymi doradztwem w dn. 27.01. w celu ustalenia godzin doradztwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group