Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1313
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Talenty informatyczne

Piątek, 5 kwietnia 2024, 13:14
Aktualizacja: 13:15
Autor: red
Świebodzice: Talenty informatyczne
Fot. UM Świebodzice
W Zespole Szkół w Świebodzicach odbyło się dzisiaj (5 kwietnia) rozdanie nagród w IV Edycji Konkursu Informatycznego organizowanego dla uczniów klas VIII Szkół Podstawowych.

W konkursie udział wzięło 49 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach, Szkoły Podstawowej nr 4 w Świebodzicach, Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Świebodzicach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu.

Konkurs już po raz kolejny został zorganizowany dzięki współpracy z firmą Effectivity Software House.

Uroczyste wręczenie nagród poprowadziła Dyrektor szkoły Magdalena Pawiłojć.

Podczas tej uroczystości obecny był Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, który pogratulował uczestnikom wiedzy oraz docenił osiągnięcia w tak ważnej i prężnie rozwijającej się dziedzinie, jaką jest informatyka. Burmistrz Miasta podkreślił także, że szkoła jest bardzo dobrze prowadzona przez Dyrektor Magdalenę Pawiłojć. Placówka, którego organem prowadzącym jest Gmina Świebodzice, ciągle się rozwija, co bardzo ważne cieszy się dużą popularnością.

Zespół Szkół również po raz kolejny serdecznie gratuluje wszystkim zwycięzcom i korzystając z okazji, zaprasza również do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły: https://zsswiebodzice.edupage.org/a/kierunki-ksztalcenia, a także chętnie będzie witać Was podczas dni otwartych, które odbędą się 18 kwietnia w godzinach 9:00 i 11:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group