Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 1472
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Targi Zdrowej Żywności już wkrótce

Sobota, 19 sierpnia 2017, 15:52
Aktualizacja: Niedziela, 20 sierpnia 2017, 10:54
Autor: red
powiat świdnicki: Targi Zdrowej Żywności już wkrótce
Fot. organizatorzy
O tym, że zdrowie jest najważniejszą wartością wiedzą wszyscy, a najlepszą formą dbania o nie jest profilaktyka. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców naszego powiatu bogatą ofertę badań profilaktycznych.

Do zaoferowania mamy takie badania jak:

oznaczanie poziomu cukru, ciśnienia i cholesterolu we krwi, spirometrię oraz pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Będziecie Państwo mogli skorzystać z badań ostrości wzroku, usg serca i tarczycy.

W dwóch busach będzie można skontrolować słuch oraz wykonać badanie densytometryczne w kierunku wczesnego wykrywania osteoporozy.

Czekać na Państwa będą również specjaliści: lekarz pediatra/neonatolog, internista, dermatolog i dietetyczka. Dlatego też serdecznie zapraszamy rodziców z niemowlętami i małymi dziećmi, osoby z zespołami bólowymi, osoby, u których pojawiły się niepokojące zmiany skórne do skorzystania z konsultacji. Zachęcamy młodzież do sprawdzenia swoich umiejętności na symulatorach alko i narkogoglach. W tym samym dniu będzie prowadzona zbiórka krwi, dlatego też już dziś zapraszamy honorowych krwiodawców do jej oddawania.

Wszystkie przygotowane dla Państwa badania i konsultacje są bezpłatne i odbędą się w dniu 26 sierpnia 2017 r. w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

Serdecznie zapraszamy.

Realizatorzy badań: SP ZOZ w Świdnicy, NZOZ Ars Medica w Świdnicy, Audio Care, Natalia Szwed, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, PSSE w Świdnicy, NZOZ Dobra Med Świdnica, CUM „Eskulap” w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group