Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tęcza Bolesławice znów zbiera tęgie lanie

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:59
Aktualizacja: 16:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trzy zwycięstwa na inaugurację sezonu, a następnie zaledwie jeden zdobyty punkt w dziesięciu kolejnych rozegranych pojedynkach w grupie I klasy A. To statystyka coraz słabiej spisującego się beniaminka z Bolesławic, który tym razem został rozbity przez Białego Orła Mieroszów przegrywając na własnym terenie 0:6.

13. kolejka klasy A – grupa I
Gwarek Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 1:1
Tęcza Bolesławice - Biały Orzeł Mieroszów 0:6
Nysa Kłaczyna - Czarni Wałbrzych 1:2
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów 1:1
Zieloni Mrowiny - KS Walim 2:2
Zdrój Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice 1:3
Granit Roztoka - Wenus Nowice 3:2
Cukrownik Pszenno - Grom Witków 1:1

Tabela
1. Sudety Dziećmorowice----13 - 31 - 36-17
2. Granit Roztoka-------------13 - 29 - 24-12
3. Czarni Wałbrzych----------13 - 27 - 38-23
4. Zdrój Jedlina Zdrój--------13 - 27 - 27-18
5. Grom Witków---------------13 - 22 - 33-21
6. KS Walim--------------------13 - 21 - 28-31
7. Unia Jaroszów--------------13 - 20 - 29-21
8. Wenus Nowice-------------13 - 19 - 36-21
9. Gwarek Wałbrzych--------13 - 18 - 20-21
10. B. Orzeł Mieroszów------13 - 16 - 28-25
11. Cukrownik Pszenno-------13 - 16 - 19-21
12. Włókniarz Głuszyca-------13 - 13 - 19-28
13. Górnik Boguszów-G.------13 - 11 - 15-39
14. Tęcza Bolesławice---------13 - 10 - 19-46
15. Zieloni Mrowiny------------13 - 9 - 23-37
16. Nysa Kłaczyna-------------13 - 5 - 13-26

13. kolejka klasy A – grupa II
Skałki Stolec - Wieża Rudnica 5:0
Delta Słupice - Zieloni Łagiewniki 2:4
Czarni Sieniawka - Płomień Makowice 1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Gola Świdnicka 1:1
Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 6:0
Tarnovia Tarnów - Rawa Boleścin 5:2
Zgoda Grodziszcze - Niemczanka Niemcza 1:3
Błękitni Owiesno - Boxmet Piskorzów 1:1

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka-----13 - 31 - 38-16
2. Niemczanka Niemcza---13 - 30 - 36-19
3. Płomień Makowice-------13 - 30 - 47-25
4. Polonia Ząbkowice Śl.---13 - 29 - 40-19
5. Skałki Stolec--------------13 - 25 - 44-15
6. Zieloni Łagiewniki--------13 - 24 - 31-25
7. Tarnovia Tarnów----------13 - 22 - 33-42
8. Koliber Uciechów---------13 - 20 - 29-21
9. Czarni Sieniawka----------13 - 18 - 26-31
10. Delta Słupice-------------13 - 16 - 28-29
11. Zgoda Grodziszcze-------13 - 12 - 24-36
12. Rawa Boleścin------------13 - 11 - 30-46
13. Boxmet Piskorzów--------13 - 9 - 17-32
14. Ślęża Ciepłowody---------13 - 9 - 12-32
15. Wieża Rudnica-------------13 - 8 - 27-52
16. Błękitni Owiesno-----------13 - 4 - 18-40

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group