Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tęcza i Zryw utrzymały pozycje lidera

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:53
Aktualizacja: 19:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w klasie B zakończyli zmagania w roku 2012. Na półmetku rozgrywek w grupie I prowadzi Tęcza Bolesławice, tabelę grupy II otwiera Zryw Gola Świdnicka.

Zaległa 12. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Błękitni Słotwina - Spółdzielca Marcinowice 2:2
Unia Jaroszów - WKS Goczałków 1:3
Tęcza Bolesławice - Granit Rogoźnica 4:2
Płomień Dobromierz - LKS Wiśniowa 0:4
Wodospad Zastruże - Wierzbianka Wierzbna 1:5
Grom Panków - Orzeł Witoszów 2:1
Błyskawica Kalno - Herbapol Stanowice 3:0
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 3:1

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------15 – 38 – 47:24

2. WKS-------------15 – 34 – 52:20
3. Wierzbianka-----15 – 33 – 45:26
4. Unia--------------15 – 32 – 49:18
5. Herbapol--------15 – 25 – 37:30
6. Błękitni----------15 – 25 – 33:27
7. Spółdzielca------15 – 23 – 39:30
8. LKS W-----------15 – 22 – 43:35
9. Błyskawica------15 – 21 – 41:36
10. Orzeł------------15 – 17 – 25:30
11. Zryw------------15 – 17 – 28:31
12. Płomień---------15 – 16 – 30:34
13. Wodospad-----15 – 16 – 23:53
14. Grom------------15 – 10 – 12:41
15. LKS PŚ---------15 – 9 – 20:52
16. Granit-----------15 – 7 – 34:71

Zaległa 12. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Klubokawiarnia Roztocznik - Ślężanka Tąpadła 8:0
Victoria Tuszyn - Kłos Lutomia 8:0
LKS Gilów - LKS II Bystrzyca Górna 1:2
Zryw Gola Świdnicka - Sparta Ostroszowice 5:0
LKS Dobrocin - Sparta Oleszna 2:1
Płomień Makowice - Orzeł Piława Dolna 6:1
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:5
Piast Jaźwina - Gryf Burkatów 5:4

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------15 – 40 – 54:3

2. Klubokawiarnia---15 – 39 – 61:17
3. Płomień------------15 – 39 – 70:29
4. Victoria------------15 – 37 – 54:13
5. Orzeł PD-----------15 – 36 – 65:22
6. Sparta Ostr.-------15 – 23 – 28:42
7. LKS II--------------15 – 21 – 36:34
8. Sparta Ol.----------15 – 20 – 38:34
9. Piast----------------15 – 16 – 27:50
10. Ślężanka----------15 – 16 – 31:57
11. Dąb----------------15 – 15 – 35:50
12. Orzeł PZ----------15 – 14 – 23:54
13. Gryf---------------15 – 13 – 28:47
14. LKS D.------------15 – 10 – 20:50
15. LKS G.------------15 – 7 – 22:44
16. Kłos----------------15 – 4 – 8:57

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group