Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1363
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ten Klub Seniora ma 5 lat

Sobota, 2 marca 2024, 13:06
Autor: red
Świebodzice: Ten Klub Seniora ma 5 lat
Fot. UM Świebodzice
Piękny Jubileusz 5–lecia działalności Klubu Senior+ w Świebodzicach na długo pozostanie w naszej pamięci.

Świebodziczanie uczęszczający do Klubu na czele z Kierownik Agatą Koperską od kilku miesięcy przygotowywali się do tego wydarzenia i zrobili to po mistrzowsku. Były łzy wzruszenia, gromkie oklaski, radość, wiele serdeczności i pięknych życzeń.

Wydarzenie w Miejskim Domu Kultury poprowadziła szefowa klubu Agata Koperska. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Poseł na Sejm Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Radni Rady Miejskiej, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa wraz z Zastępcą, Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek, Przewodnicząca Świebodzickiej Rady Seniorów Antonina Nowacka, Dyrektorzy szkół i przedszkoli, Prezesi spółek miejskich i jednostek organizacyjnych, Centrum Edukacji Gerontologicznej, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych UM w Świdnicy Izabela Siekierzyńska, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z nauczycielami, instruktorzy Klubu, przyjaciele.

Wszyscy Ci, którzy obserwują działania Klubu wiedzą, że tworzą go wspaniali ludzie, dla których wiek nie jest barierą, a jedynie motywacją, do tego, aby żyć z uśmiechem na twarzy i mieć głowę pełną kreatywnych pomysłów. Pięcioletnia działalność Klubu została zobrazowana na przygotowanej przez Kierownik Klubu prezentacji multimedialnej. Nie zabrakło występów artystycznych, przygotowanych w humorystycznej odsłonie. Seniorzy mieli świetny kontakt z gośćmi, których zaprosili do zabawy. Ta uroczystość pięknie zobrazowała twórczość oraz codzienne życie seniorów. Z okazji tego wspaniałego jubileuszu Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz z Sekretarz Miasta Sabiną Cebulą przekazali na ręce Agaty Koperskiej prezent, który zapewne umili czas w Klubie, a także jubileuszowe życzenia oraz bukiet kwiatów, dziękując Agacie Koperskiej za wielkie zaangażowanie, za modelowe prowadzenie Klubu, za radość i serce, jakie wkłada w codzienną pracę z seniorami. Słowa uznania i szacunku otrzymali także seniorzy, którzy nadają temu miejscu piękny charakter i traktują go jak własny dom. Życzenia, upominki oraz kwiaty przekazali także pozostali goście, którzy na co dzień współpracują z Klubem, m.in.: Posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz Senator Agnieszka Kołacz Leszczyńska, która za zaangażowanie na rzecz naszego miasta oraz seniorów otrzymała od Burmistrza Miasta okolicznościowe podziękowania.

Wszyscy goście zostali obdarowani przez Naszych wspaniałych seniorów okolicznościowymi, własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Należy podkreślić, że świetnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zaśpiewali dla seniorów.

Na koniec uroczystości seniorzy zaśpiewali piękną piosenkę, specjalnie przygotowaną na tę uroczystość oraz częstowali gości jubileuszowym tortem, którzy przygotowali w Klubie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group