Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 1454
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Tenis stołowy pod gołym niebem

Wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:30
Aktualizacja: Czwartek, 21 kwietnia 2016, 16:31
Autor: red
Od 19 kwietnia br. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu wzbogacił ofertę Kompleksu Boisk Sportowych Orlik w Roztoce o zewnętrzny stół do tenisa stołowego.

Miłośników tej dyscypliny sportu zachęcamy do wspólnych spotkań na świeżym powietrzu, przy profesjonalnym stole Cornilleau.

Dzięki jego opływowemu kształtowi, pełnemu zakrzywień, stół ten jest szczególnie odporny na niekorzystne warunki pogodowe, wstrząsy czy akty wandalizmu. Jego w 100% stalowa konstrukcja i wysokiej gęstości solidny laminat blatu powodują, że jest wyjątkowo wytrzymały.
Ten model od prawie 10 lat odnosi ogromne sukcesy i jest popularny na kempingach, w ośrodkach wypoczynkowych, w szkołach, hotelach i wielu innych.

Przypominamy, że Kompleks Boisk Sportowych Orlik w Roztoce pozostaje do dyspozycji wszystkich mieszkańców Gminy Dobromierz każdego dnia. Zachęcamy do formowania grup i udziału w sportowych rozgrywkach, w dyscyplinach takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis ziemny, tenis stołowy i badminton.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group