• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 21:18
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 816
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Terminarz IV–ligi, wymagający przeciwnik Zjednoczonych na inaugurację sezonu

Wiadomości: IV-liga
Środa, 16 lipca 2014, 15:32
Aktualizacja: 15:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo trudne zadanie czeka Zjednoczonych Żarów w pierwszej kolejce sezonu 2014/2015 na boiskach piłkarskiej IV–ligi dolnośląskiej. Beniaminek rozgrywek podejmie na własnym obiekcie jednego z głównych pretendentów do awansu Olimpię Kowary.

1. kolejka (13.08)
Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk - BKS Bolesławiec
Widawa Bierutów - Chojnowianka Chojnów
Nysa Zgorzelec - GKS Kobierzyce
KS Polkowice - AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia - Sokół Wielka Lipa
Stary Śleszów - Miedź II Legnica

2. kolejka (17.08)
Miedź II Legnica - Olimpia Kowary
Sokół Wielka Lipa - Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Granica Bogatynia
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce - KS Polkowice
Nysa Zgorzelec - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - Widawa Bierutów
Zjednoczeni Żarów - Włókniarz Mirsk

3. kolejka (23-24.08)
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kowary
Widawa Bierutów - Zjednoczeni Żarów
Nysa Zgorzelec - BKS Bolesławiec
KS Polkowice - Chojnowianka Chojnów
Orkan Szczedrzykowice - GKS Kobierzyce
Granica Bogatynia - AKS Strzegom
Stary Śleszów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź II Legnica - Sokół Wielka Lipa

4. kolejka (27.08)
Sokół Wielka Lipa - Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Miedź II Legnica
AKS Strzegom - Stary Śleszów
GKS Kobierzyce - Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - KS Polkowice
Zjednoczeni Żarów - Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk - Widawa Bierutów

5. kolejka (30-31.08)
Widawa Bierutów - Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Mirsk
KS Polkowice - Zjednoczeni Żarów
Orkan Szczedrzykowice - BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia - Chojnowianka Chojnów
Stary Śleszów - GKS Kobierzyce
Miedź II Legnica - AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie

6. kolejka (6-7.09)
Olimpia Kowary - Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom - Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce - Miedź II Legnica
Stary Śleszów - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów - Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk - KS Polkowice
Widawa Bierutów - Nysa Zgorzelec

7. kolejka (13-14.09)
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kowary
KS Polkowice - Widawa Bierutów
Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia - Zjednoczeni Żarów
Stary Śleszów - BKS Bolesławiec
Miedź II Legnica - Chojnowianka Chojnów
Sokół Wielka Lipa - GKS Kobierzyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom

8. kolejka (20-21.09)
Olimpia Kowary - AKS Strzegom
GKS Kobierzyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - Miedź II Legnica
Zjednoczeni Żarów - Stary Śleszów
Włókniarz Mirsk - Granica Bogatynia
Widawa Bierutów - Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec - KS Polkowice

9. kolejka (27-28.09)
KS Polkowice - Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice - Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia - Widawa Bierutów
Stary Śleszów - Włókniarz Mirsk
Miedź II Legnica - Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa - BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Chojnowianka Chojnów
AKS Strzegom - GKS Kobierzyce

10. kolejka (4-5.10)
Olimpia Kowary - GKS Kobierzyce
AKS Strzegom - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów - Sokół Wielka Lipa
Włókniarz Mirsk - Miedź II Legnica
Widawa Bierutów - Stary Śleszów
Nysa Zgorzelec - Granica Bogatynia
KS Polkowice - Orkan Szczedrzykowice

11. kolejka (11-12.10)
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary
Granica Bogatynia - KS Polkowice
Stary Śleszów - Nysa Zgorzelec
Miedź II Legnica - Widawa Bierutów
Sokół Wielka Lipa - Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zjednoczeni Żarów
AKS Strzegom - BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce - Chojnowianka Chojnów

12. kolejka (18-19.10)
Olimpia Kowary - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów - AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Widawa Bierutów - Sokół Wielka Lipa
Nysa Zgorzelec - Miedź II Legnica
KS Polkowice - Stary Śleszów
Orkan Szczedrzykowice - Granica Bogatynia

13. kolejka (25-26.10)
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary
Stary Śleszów - Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica - KS Polkowice
Sokół Wielka Lipa - Nysa Zgorzelec
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Widawa Bierutów
AKS Strzegom - Włókniarz Mirsk
GKS Kobierzyce - Zjednoczeni Żarów
BKS Bolesławiec - Chojnowianka Chojnów

14. kolejka (2.11)
Olimpia Kowary - BKS Bolesławiec
Zjednoczeni Żarów - Chojnowianka Chojnów
Włókniarz Mirsk - GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów - AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec - Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Polkowice - Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice - Miedź II Legnica
Granica Bogatynia - Stary Śleszów

15. kolejka (8-9.11)
Stary Śleszów - Olimpia Kowary
Miedź II Legnica - Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa - Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - KS Polkowice
AKS Strzegom - Nysa Zgorzelec
GKS Kobierzyce - Widawa Bierutów
Włókniarz Mirsk - Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec - Zjednoczeni Żarów

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group