Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Terminarz piłkarskiej klasy A

Wiadomości: klasa A
Środa, 27 lipca 2011, 11:48
Aktualizacja: 12:05
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W ostatnim czasie sporo było zamieszania związanego z obsadą grupy I piłkarskiej klasy A. W ostatniej chwili uratowani zostali Czarni Wałbrzych, z rozgrywek wycofała się Wierzbianka Wierzbna i Juventur Wałbrzych, a ich miejsce zajęły Rawa Boleścin i Włókniarz Głuszyca. Poniżej rozkład jazdy rundy jesiennej klasy A.

Runda jesienna Klasy A

1. kolejka (14.08)
GWAREK WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - GRANIT ROZTOKA
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - CUKROWNIK PSZENNO
VENUS NOWICE - UNIA JAROSZÓW
BYSTRZYCA DOLNA - SUDETY DZIEĆMOROWICE
RAWA BOLEŚCIN - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - KOLIBER UCIECHÓW
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH

2. kolejka (21.08)
SKALNIK CZARNY BÓR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
KOLIBER UCIECHÓW - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
SUDETY DZIEĆMOROWICE - RAWA BOLEŚCIN
UNIA JAROSZÓW - BYSTRZYCA DOLNA
CUKROWNIK PSZENNO - VENUS NOWICE
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - GRANIT ROZTOKA
GWAREK WAŁBRZYCH - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH

3. kolejka (28.08)
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - GWAREK WAŁBRZYCH
VENUS NOWICE - GRANIT ROZTOKA
BYSTRZYCA DOLNA - CUKROWNIK PSZENNO
RAWA BOLEŚCIN - UNIA JAROSZÓW
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - SUDETY DZIEĆMOROWICE
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - KOLIBER UCIECHÓW

4. kolejka (4.09)
SKALNIK CZARNY BÓR - KOLIBER UCIECHÓW
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
SUDETY DZIEĆMOROWICE - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
UNIA JAROSZÓW - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
CUKROWNIK PSZENNO - RAWA BOLEŚCIN
BYSTRZYCA DOLNA - GRANIT ROZTOKA
GWAREK WAŁBRZYCH - VENUS NOWICE
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - ZJEDNOCZENI ŻARÓW

5. kolejka (11.09)
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - SKALNIK CZARNY BÓR
VENUS NOWICE - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
BYSTRZYCA DOLNA - GWAREK WAŁBRZYCH
RAWA BOLEŚCIN - GRANIT ROZTOKA
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - CUKROWNIK PSZENNO
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - UNIA JAROSZÓW
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - SUDETY DZIEĆMOROWICE
KOLIBER UCIECHÓW - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA

6. kolejka (18.09)
SKALNIK CZARNY BÓR - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
SUDETY DZIEĆMOROWICE - KOLIBER UCIECHÓW
UNIA JAROSZÓW - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
CUKROWNIK PSZENNO - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - GRANIT ROZTOKA
GWAREK WAŁBRZYCH - RAWA BOLEŚCIN
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - BYSTRZYCA DOLNA
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - VENUS NOWICE

7. kolejka (25.09)
VENUS NOWICE - SKALNIK CZARNY BÓR
BYSTRZYCA DOLNA - ZJEDNOCZENI ŻARÓW
RAWA BOLEŚCIN - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - GWAREK WAŁBRZYCH
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - GRANIT ROZTOKA
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - CUKROWNIK PSZENNO
KOLIBER UCIECHÓW - UNIA JAROSZÓW
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - SUDETY DZIEĆMOROWICE

8. kolejka (2.10)
SKALNIK CZARNY BÓR - SUDETY DZIEĆMOROWICE
UNIA JAROSZÓW - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
CUKROWNIK PSZENNO - KOLIBER UCIECHÓW
GRANIT ROZTOKA - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
GWAREK WAŁBRZYCH - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - RAWA BOLEŚCIN
VENUS NOWICE - BYSTRZYCA DOLNA

9. kolejka (9.10)
BYSTRZYCA DOLNA - SKALNIK CZARNY BÓR
RAWA BOLEŚCIN - VENUS NOWICE
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - ZJEDNOCZENI ŻARÓW
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - GWAREK WAŁBRZYCH
KOLIBER UCIECHÓW - GRANIT ROZTOKA
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - CUKROWNIK PSZENNO
SUDETY DZIEĆMOROWICE - UNIA JAROSZÓW

10. kolejka (16.10)
SKALNIK CZARNY BÓR - UNIA JAROSZÓW
CUKROWNIK PSZENNO - SUDETY DZIEĆMOROWICE
GRANIT ROZTOKA - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
GWAREK WAŁBRZYCH - KOLIBER UCIECHÓW
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
VENUS NOWICE - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
BYSTRZYCA DOLNA - RAWA BOLEŚCIN

11. kolejka (23.10)
RAWA BOLEŚCIN - SKALNIK CZARNY BÓR
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - BYSTRZYCA DOLNA
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - VENUS NOWICE
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - ZJEDNOCZENI ŻARÓW
KOLIBER UCIECHÓW - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - GWAREK WAŁBRZYCH
SUDETY DZIEĆMOROWICE - GRANIT ROZTOKA
UNIA JAROSZÓW - CUKROWNIK PSZENNO

12. kolejka (30.10)
SKALNIK CZARNY BÓR - CUKROWNIK PSZENNO
GRANIT ROZTOKA - UNIA JAROSZÓW
GWAREK WAŁBRZYCH - SUDETY DZIEĆMOROWICE
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - KOLIBER UCIECHÓW
VENUS NOWICE - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
BYSTRZYCA DOLNA - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH
RAWA BOLEŚCIN - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA

13. kolejka (6.11)
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - SKALNIK CZARNY BÓR
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - RAWA BOLEŚCIN
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - BYSTRZYCA DOLNA
KOLIBER UCIECHÓW - VENUS NOWICE
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - ZJEDNOCZENI ŻARÓW
SUDETY DZIEĆMOROWICE - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
UNIA JAROSZÓW - GWAREK WAŁBRZYCH
CUKROWNIK PSZENNO - GRANIT ROZTOKA

14. kolejka (11.11)
SKALNIK CZARNY BÓR - GRANIT ROZTOKA
GWAREK WAŁBRZYCH - CUKROWNIK PSZENNO
GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH - UNIA JAROSZÓW
ZJEDNOCZENI ŻARÓW - SUDETY DZIEĆMOROWICE
VENUS NOWICE - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
BYSTRZYCA DOLNA - KOLIBER UCIECHÓW
RAWA BOLEŚCIN - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH

15. kolejka (13.11)
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
KOLIBER UCIECHÓW - RAWA BOLEŚCIN
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - BYSTRZYCA DOLNA
SUDETY DZIEĆMOROWICE - VENUS NOWICE
UNIA JAROSZÓW - ZJEDNOCZENI ŻARÓW
CUKROWNIK PSZENNO - GÓRNIK PWSZ WAŁBRZYCH
GRANIT ROZTOKA - GWAREK WAŁBRZYCH

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group