• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 0:16
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 735
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Terminarz rundy rewanżowej Świdnickiej Halówki

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 14 stycznia 2012, 14:19
Aktualizacja: 14:20
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w Świdnickiej Lidze Halowej Piłki Nożnej drugą rundę rozgrywek rozpoczną w sobotę 21 stycznia, ostatnie mecze zaplanowano na niedzielę 26 lutego.

10. kolejka – 21.01.2012 (sobota)
Darbor – Kabaret (18.00)
Jako Team – UKS Ślężanka Tąpadła (18.30)
Dortmetal – ŚFUP (19.00)
LS Green Team – FC Żubry (19.30)
Power Team – Chaos (20.00)

11. kolejka – 22.01.2012 (niedziela)
LS Green Team – UKS Ślężanka Tąpadła (16.30)
FC Żubry – Dortmetal (17.00)
UKS Ślężanka Tąpadła – Darbor (17.30)
LS Green Team – Kabaret (18.00)
Chaos – Jako Team (18.30)
ŚFUP – Power Team (19.00)

12. kolejka – 28.01.2012 (sobota)
Kabaret – UKS Ślężanka Tąpadła (17.00)
Darbor – Chaos (17.30)
Power Team – FC Żubry (18.00)
Jako Team – ŚFUP (18.30)
Dortmetal – LS Green Team (19.00)

13. kolejka – 29.01.2012 (niedziela)
Kabaret – Chaos (17.00)
Power Team – Dortmetal (17.30)
Darbor – FC Żubry (18.00)
Jako Team – LS Green Team (18.30)
ŚFUP – UKS Ślężanka Tąpadła (19.00)

14. kolejka – 05.02.2012 (niedziela)
Dortmetal – Kabaret (17.00)
Chaos – UKS Ślężanka Tąpadła (17.30)
FC Żubry – Jako Team (18.00)
ŚFUP – Darbor (18.30)
LS Green Team – Power Team (19.00)

15. kolejka – 11.02.2012 (sobota)
Power Team – Kabaret (18.00)
ŚFUP – Chaos (18.30)
Dortmetal – Jako Team (19.00)
LS Green Team – Darbor (19.30)
FC Żubry – UKS Ślężanka Tąpadła (20.00)

16. kolejka – 18.02.2012 (sobota)
Kabaret – ŚFUP (17.00)
Dortmetal – Darbor (17.30)
Chaos – FC Żubry (18.00)
Power Team – Jako Team (18.30)
UKS Ślężanka Tąpadła – LS Green Team (19.00)

17. kolejka – 19.02.2012 (niedziela)
FC Żubry – ŚFUP (17.00)
LS Green Team – Chaos (17.30)
Jako Team – Kabaret (18.00)
Power Team – Darbor (18.30)
Dortmetal – UKS Ślężanka Tąpadła (19.00)

18. kolejka – 26.02.2012 (niedziela)
Power Team – UKS Ślężanka Tąpadła (17.00)
Chaos – Dortmetal (17.30)
Darbor – Jako Team (18.00)
Kabaret – FC Żubry (18.30)
LS Green Team – ŚFUP (19.00)

19.45 – uroczyste zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród indywidualnych i drużynowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group