Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Test olimpijski na Strzegom Horse Trials 2018

Czwartek, 3 maja 2018, 11:40
Autor: red
Puchar Narodów w jeździectwie, tradycyjnie rozgrywany podczas zawodów Strzegom Horse Trials bedzie testem nowego formatu olimpijskiego.

Właśnie ruszyły zgłoszenia jeźdźców i amazonek do startu podczas szesnastej edycji Strzegom Horse Trials, największych zawodów w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego rozgrywanych w Polsce.

Impreza odbędzie się od 28 czerwca do 1 lipca. Rozegranych zostanie sześć konkursów międzynarodowych oraz, po raz pierwszy, konkursy krajowe.

Puchar Narodów, najbardziej prestiżowa rozgrywka, zostanie przeprowadzony zgodnie z zatwierdzonym przez Międzynarodową Federację Jeździecką nowym formatem olimpijskim.
- Jest to związane ze zmianą zasad rozgrywania konkursu drużynowego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku - tłumaczy Marcin Konarski, dyrektor zawodów. - Dwóch gospodarzy zawodów: Strzegom i irlandzkie Millstreet przetestuje nowe zasady podczas tegorocznego Pucharu Narodów.

Organizatorzy Strzegom Horse Trials, trzecich zawodów z cyklu Pucharu Narodów, będą pierwszymi, którzy poprowadzą drużynową rywalizację w oparciu o zasady olimpijskie z 2020 roku.

Nazwiska zawodników, którzy wystartują na Strzegom Horse Trials poznamy pod koniec maja.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group