Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Tętni życiem

Czwartek, 23 lutego 2023, 9:54
Aktualizacja: 10:55
Autor: red
Świebodzice: Tętni życiem
Fot. UM Świebodzice
Świetlica Środowiskowa Tęczowa Gromada w Świebodzicach tętni życiem, nie tylko na co dzień, ale i podczas ferii zimowych. Obecnie trwa drugi tydzień ferii, a wraz z nim podopieczni Świetlicy mają zapewnionych mnóstwo atrakcji, zajęć, wyjazdów.

Dzisiaj z wizytą do dzieci udali się: Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz z Sekretarz Miasta Sabiną Cebulą. Burmistrz i Sekretarz powitali serdecznie Kierownika, a także dzieci i młodzież uczestniczących w zajęciach. W trakcie spotkania rozmawiali z uczestnikami na tematy związane z wypoczynkiem i atrakcyjnymi zajęciami. A jest tego bardzo dużo, mi.n: gra w piłkarzyki, gra w najnowszą Fifę, zajęcia plastyczne, manualne, wyjścia na obiekty sportowe OSiR, wyjazdy do Wrocławia. Po uśmiechach dzieci widać było, że czas spędzony na świetlicy, to czas radości, zabawy i fachowej opieki. Z kolei Kierownik Świetlicy Krystian Wołoszyn opowiadał o różnorodności organizowanych zajęć.

Obecnie w feriach uczestniczy 45 podopiecznych. Większość z tych dzieci tuż po zimowym wypoczynku także będzie uczęszczała do Świetlicy, tam będzie otrzymywała pomoc w odrabianiu lekcji, rozwijała swe pasje, zainteresowania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group