• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 18:59
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 815
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Tłok w tabelach piłkarskiej klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 14 maja 2012, 0:16
Aktualizacja: 0:18
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do ostatnich kolejek toczyć się będzie z pewnością zacięta walka o awans do klasy A. Jak na razie w świdnickiej grupie I stawkę otwiera Nysa Kłaczyna, w grupie II najlepsza jest Zgoda Grodziszcze, a w grupie wałbrzyskiej Victoria II Świebodzice.

25. kolejka klasy B grupa I świdnicka
LKS Piotrowice Świdnickie - Zryw Łażany 1:1
Orzeł Witoszów - Płomień Dobromierz 5:2
Zieloni Mrowiny - Tęcza Bolesławice 3:2
LKS Wiśniowa - Nysa Kłaczyna 0:2
Granit Rogoźnica - Grom Panków 1:1
Wierzbianka Wierzbna - Wodospad Zastruże 4:1
Herbapol Stanowice - Błękitni Komorów 4:1
Pauzowała Błyskawica Kalno

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------23 – 60 – 86:20
2. Zieloni-------------23 – 58 – 87:28
3. Herbapol----------24 – 56 – 104:34
4. Tęcza--------------23 – 49 – 79:37
5. Wiśniowa---------23 – 48 – 74:41
6. Zryw---------------24 – 40 – 57:34
7. Grom---------------23 – 31 – 45:76
8. Granit--------------24 – 28 – 69:60
9. Błękitni------------23 – 26 – 42:50
10. Błyskawica-------23 – 24 – 36:58
11. Wierzbianka------24 – 22 – 44:67
12. Płomień------------24 – 19 – 37:77
13. Piotrowice--------23 – 14 – 34:83
14. Orzeł---------------23 – 14 – 52:98
15. Wodospad---------23 – 12 – 21:107

25. kolejka klasy B grupa II świdnicka
LKS Gilów - Piast Jaźwina 2:5
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Płomień Makowice 3:6
Sparta Oleszna - Zryw Gola Świdnicka 2:3
Sparta Ostroszowice - Zgoda Grodziszcze 1:13
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS Dobrocin 1:0
Ślężanka Tąpadła - Dąb Mościsko 1:3
Boxmet Piskorzów - Orzeł Piława Dolna 2:2
Pauzował Spółdzielca Marcinowice

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------23 – 58 – 98:22
2. Boxmet------------24 – 55 – 80:33
3. Piast---------------22 – 52 – 81:31
4. Płomień------------23 – 46 – 99:55
5. Dobrocin----------23 – 39 – 67:34
6. Orzeł P.D.---------24 – 36 – 73:67
7. Orzeł P.Z.---------23 – 35 – 75:71
8. Zryw---------------23 – 33 – 77:51
9. Dąb-----------------23 – 32 – 41:43
10. Klubokawiarnia--24 – 28 – 54:94
11. Sparta Ostr.------22 – 22 – 56:86
12. Sparta Ol.---------22 – 20 – 49:72
13. Gilów--------------23 – 20 – 40:75
14. Ślężanka----------24 – 16 – 37:89
15. Spółdzielca---------23 – 1 – 13:116

22. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Iskra Witków Śląski - Płomyk Borówno 4:1
Husaria Grzędy - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:3
Grodno Zagórze Śląskie - Zdrój Jedlina Zdrój 2:4
Joker Jaczków - Podgórze Wałbrzych 1:2
KS Walim - Zieloni Mokrzeszów 3:0 (wo)
Gryf Burkatów - Berit Głuszyca 2:2
Pauzowała Victoria II Świebodzice

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------20 – 51 – 79:16
2. Iskra---------------21 – 48 – 104:35
3. Zdrój--------------20 – 47 – 95:29
4. Grodno------------21 – 38 – 71:59
5. KS------------------20 – 32 – 54:42
6. Berit---------------20 – 31 – 58:46
7. Górnik NM--------21 – 27 – 36:44
8. Podgórze----------20 – 26 – 49:56
9. Joker---------------20 – 19 – 47:112
10. Płomyk-------------20 – 16 – 33:63
11. Husaria-----------21 – 14 – 23:83
12. Gryf----------------20 – 13 – 29:66
13. Zieloni-------------20 – 14 – 34:63 – wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce spotkań

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group