Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 683
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Tłumy mieszkańców na bezpłatnych badaniach

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 13:00
Aktualizacja: 13:03
Autor: opr.red.
Świdnica: Tłumy mieszkańców na bezpłatnych badaniach
Fot. użyczone
USG tarczycy, badanie ucha środkowego, spirometria, porady dietetyka wraz z pomiarem składu ciała, wykrywanie wad postawy, badanie poziomu cholesterolu, cukru we krwi i pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, porady żywieniowe.

- Między innymi takie badania czekały na mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego w sobotę 9 kwietnia, w Galerii Świdnickiej. Tłumy na badaniach pokazują, że takie przeprowadzane cyklicznie akcje są bardzo potrzebne. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość skorzystania z porad specjalistów lub dostęp do nich jest utrudniony. Dlatego Powiat Świdnicki wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i kilka razy do roku organizuje akcje bezpłatnych badań i konsultacji dla wszystkich chętnych - mówi koordynator akcji Barbara Świętek ze Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska z narko i alkogoglami, na których "na trzeźwo", bez uszczerbku na zdrowiu i nie zatruwając swojego organizmu można było sprawdzić jak wygląda otoczenie gdy poddamy nasz organizm działaniu środków odurzających.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group