Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tłumy na Lego w Galerii Victoria

Wtorek, 23 kwietnia 2013, 8:41
Aktualizacja: 0:03
Autor: Michalina
Wałbrzych: Tłumy na Lego w Galerii Victoria
Fot. red.
W sobotę i niedzielę, 20– 21 kwietnia, od godziny 11 do 19, wałbrzyska Galeria Victoria zamieniła się w ogromną pracownię młodych (a także tych starszych!) konstruktorów. Miało tam miejsce „Wielkie z LEGO budowanie”– druga edycja akcji organizowanej przez Galerię Victoria,Studio Magma i firmę Lego, podczas której każdy chętny mógł przenieść się w krainę dzieciństwa i pobawić klockami LEGO tworząc z nich rozmaite wzory i budowle.

„Wielkie z LEGO budowanie” było wydarzeniem pełnym atrakcji- zarówno dla dzieci zainteresowanych zabawą i zaznajomionych z nowościami LEGO, jak i dla dorosłych, którzy niemniej chętnie uczestniczyli w konstruowaniu z klocków i tęsknie spoglądali w stronę beztroskich dzieci bawiących się LEGO. Na "placu budowy" w Galerii Victoria pojawiło się bardzo dużo osób z regionu (Świebodzice, Świdnica , Jelenia Góra)

Główną część zmagań pośród klocków stanowiło budowanie mozaiki z około czterdziestu plansz, która stanowiła obraz miasteczka, czyli LEGO City. W rozrywce brały udział całe rodziny, grupy dzieci i dorosłych- wspólnymi siłami budowniczy miasteczka stworzyli konstrukcję z tysięcy elementów.

Grupa najmłodszych dzieci za zadanie miała przygotować budowle ze specjalnych klocków DUPLO. Przy stolikach, dzieci wraz z rodzicami mogły pobawić się też w inny sposób- do dyspozycji miały one gry planszowe- między innymi grę Star Wars. Całą zabawę nadzorował mistrz budowy oraz hostessy, co zwiększyło bezpieczeństwo i umożliwiło czerpanie jeszcze większej radości z zabawy.

Ponadto prowadzone były konkursy rodzinne oraz plastyczne, konkurs na najdziwniejszą konstrukcję z LEGO, a także rywalizacja między budowniczymi na jak najszybszą budowlę. Wszyscy zwycięzcy nagrodzeni zostali upominkami ufundowanymi przez firmę Lego oraz Kinder Planetę.

- Budowanie z LEGO już po raz drugi przyciągnęło do Galerii Victoria tłumy. Zastanawialiśmy się, dlaczego tak się dzieje, ale rozwiązanie jest proste- LEGO to rozrywka, która nigdy się nie nudzi- mówili organizatorzy akcji ze Studia Magma.

Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia okazja by wałbrzyszanie mogli się zrelaksować przy zabawie klockami LEGO i zbliżyć do siebie rodzinnie dzięki „Wielkiemu z Lego budowaniu”.

Obszerna fotorelacja:
Lego w Galerii Victoria. CZĘŚĆ I

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group