Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 565
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: To będą aktywne dni dla strzegomian

Niedziela, 18 września 2016, 13:59
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 września 2016, 9:02
Autor: red
Strzegom: To będą aktywne dni dla strzegomian
Fot. organizatorzy
Od 19 do 26 września br. mieszkańcy Strzegomia będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Strzegomskie Centrum Kultury oraz organizacje pozarządowe skupione w Centrum Aktywności Społecznej.

Pełen ciekawych propozycji program został opracowany w ramach VI Tygodnia Aktywności Mieszkańca Strzegomia.

Strzegomianie będą mogli wziąć udział w prelekcjach, pokazach i koncertach. Nie zabraknie plenerowej projekcji filmów animowanych dla koneserów kina na dziedzińcu CAS "Karmel", a seniorzy z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaproszą do wzięcia udziału w "Marszu Kapeluszowym". Dla sympatyków historii naszego grodu nad Strzegomką wykład o tajemnicach miasta wygłosi Krzysztof Kaszub, a w niedzielne popołudnie polecamy rodzinny "Spacer z Przewodnikiem" i gawędę o strzegomskich murach obronnych i Wieży Targowej.

Fundacja Bazalt zaprezentuje strzegomianom efekty pracy młodych architektów z VI Letniej Szkoły Projektowania w Kamieniu. Uzupełnieniem programu TAMS będą spotkania w Klubie Melomana i w Klubie Miłośników Gór, a także Zjazd Absolwentów strzegomskiego LO, tym razem połączony z uroczystością odsłonięcia pomnika Stefana Żeromskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group