Czytających: 2219

LDJ: Triumf juniorów Stali w Wałbrzychu

Niedziela, 5 maja 2013, 17:18
Aktualizacja: 17:22
Z bardzo dobrej strony pokazali się piłkarze Stali Świdnica, którzy pewnie pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych 3:0 w meczu Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie. Już w 7. minucie prowadziliśmy 2:0! W 3. minucie wynik otworzył Dyszy, a następnie prowadzenie podwyższył Kaczorowski kapitalnym uderzeniem z dystansu w samo okienko bramki Górnika. Gol – stadiony świata. Gospodarze próbowali zdobyć kontaktową bramkę, ale ich ataki były zatrzymywane przez bardzo dobrze zorganizowaną naszą defensywę. W drugiej połowie dobrymi interwencjami popisał się też Janikowski. Ostatecznie wynik ustalił w 70. minucie Osienienko strzelając do bramki Górnika z bliskiej odległości. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, na pochwałę zasługuje cały zespół, cieszymy się z pewnego zwycięstwa – powiedział Damian Błaszczyk, trener naszych juniorów.

Górnik Wałbrzych – Stal Świdnica 0:3 (0:2)

Stal: Janikowski, Kot, M. Kusaj, T. Kusaj (77’ Machowski), Dyszy (65’ Iwan), Kaczorowski (65’ Jarosz), Skowroński (75’ Solarz), Rosiak, Turzański (44’ Krzykalski), Osienienko, Pawela