Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1218
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Troje do służby

Środa, 14 kwietnia 2021, 7:20
Autor: red
Świdnica/REGION: Troje do służby
Fot. KPP Świdnica
12 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy miała miejsce uroczystość ślubowania trójki nowo przyjętych policjantów do służby.

W poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy w samo południe zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania.

Ślubowanie różniło się od tych z wcześniejszych lat, ponieważ przebiegało w reżimie sanitarnym związanym z epidemią koronawirusa.

Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy młodszy inspektor Andrzej Dobies.

Komendant pogratulował wyboru służby w świdnickiej komendzie. Mówił, że to zawód wyjątkowy i prestiżowy dla ludzi z pasją. Podkreślił, że służba w Policji to powołanie do wykonywania zadań trudnych, niebezpiecznych niejednokrotnie nawet z narażeniem życia. Życzył również policjantom satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz realizacji własnych ambicji i marzeń.

Kolejnym etapem będzie kilkumiesięczne szkolenie zawodowe w jednej ze szkół Policji. Po ukończeniu szkolenia zawodowego policjanci pełnić będą służbę na ulicach naszego powiatu, dbając o bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group