Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 612
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trójka liderów w Pucharze Świata bez zmian

Wiadomości: Strzegom
Niedziela, 3 czerwca 2012, 17:14
Aktualizacja: 17:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po próbie terenowej pucharowego konkursu CICO3*–W ranking nie uległ zmianie. Prowadzi Sandra Auffarth z Niemiec.

Po bezbłędnie przejechanym crossie dotychczasowi liderzy utrzymali pozycje uzyskane po ujeżdżeniu. Najwyższą lokatę zajmuje Sandra Auffarth na koniu Opgun Louvo (36,70 pkt.), drugi jest Szwajcar Felix Vogg, ujeżdżający konia Mavericka McNamara'ę (38,10 pkt.), trzecią pozycję zajmuje Japończyk Kenki Sato na koniu Chippieh (38,60 pkt.). Najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem jest Paweł Warszawski z klubu LKJ „Gabon” Walewice, który na koniu Hatteria zajmuje 16. pozycję z wynikiem 68,80 pkt.

Bez zmian po próbie terenowej w konkursie CCI2*. Pierwsza pozycję utrzymuje Niemiec Frank Ostholt na koniu Lass of London. Zawodnik po crossie utrzymał 42,00 pkt. karnych. Na drugim miejscu pozostaje reprezentant Polski Paweł Warszawski, startujący na koniu Gondolier, z wynikiem 43,90 pkt. karnych. Viktoria Carlerbäck ze Szwecji plasuje się na trzecim (na koniu Sgt Pepper, 48,20 pkt.) i czwartym miejscu (Zlatan, 49,70 pkt.).

Rozegrana próba terenowa w konkursie CCI1* nie wprowadziła zmian w klasyfikacji trójki najlepszych zawodników. Liderką pozostaje Esthera Andres ze Szwajcarii. Zawodniczka utrzymała wynik 42,90 pkt. karnych, dosiadając konia Schwalbenprinz. Drugi jest Felix Vogg, na koniu Saxo des Champs z wynikiem 45 pkt. karnych. Na trzecim miejscu znajduje się Ann-Niina Kiviniitty z Finlandii, startująca na koniu Zinnia (49,60 pkt. karnych). W pierwszej dziesiątce mamy trzech Polaków: Michała Knapa (6. i 8.) z Zielonogórskiego Klubu Sportowego, Aleksandra Kadłubowskiego z KJ " Strzała " (7.) oraz Anna Łopato - Zielonogórski Klub Sportowy (9.).

Michał Knap z Zielonogórskiego Klubu Sportowego Drzonków dosiadający klaczy Reja ukończył dzisiejszy cross w czasie 6:42 min. Z 51,90 pkt. karnymi utrzymuje pierwszą pozycję Mistrzostw Polski Juniorów zdobytą podczas próby ujeżdżenia. Zaraz za Michałem Knapem w zawodach plasuje się Aleksander Kadłubowski (KJ " Strzała"), który ukończył dzisiejszy cross na koniu Drop w czasie 6:46 i utrzymał wynik 52,50 pkt. osiągnięty podczas próby ujeżdżenia. Trzecie miejsce jak do tej pory należy również do Michała Knapa startującego w tym samym konkursie na 9- letnim wałachu Dren.

(Strzegom Horse Trials)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group