Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 825
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Trwa budowa chodnika w Marcinowicach

Niedziela, 3 listopada 2013, 8:15
Autor: red.
Marcinowice: Trwa budowa chodnika w Marcinowicach
Fot. UG Marcinowice
Chociaż jesień w pełni na terenie gminy Marcinowice realizowanych jest szereg inwestycji. Pełną parą realizowana jest przebudowa chodnika w Marcinowicach.

Wejście wykonawcy na budowę opóźniło się w związku z przedłużającymi się uzgodnieniami z zarządcą drogi dotyczącymi umowy użyczenia terenu. Obecnie roboty skierowane są na wykonanie parkingu przy cmentarzu. Zarurowano rów, wbudowano obrzeża, wykonywana jest podbudowa. Tempo prac jest bardzo duże, a wszystko ze względu na szczególny okres tj.: święto Wszystkich Świętych.

- Prosimy wszystkich o wyrozumiałość i za wszelkie utrudnienia związane z brakiem możliwości parkowania w okresie przedświątecznym przepraszamy. W tym roku jest to dla wójta Gminy Marcinowice Jerzego Guzika najważniejsza inwestycja ponieważ już wkrótce kolejny cmentarz na terenie naszej gminy będzie posiadał parking oraz bezpieczne dojście do niego w postaci chodnika. Bez wątpienia mieszkańcy Marcinowic na tą inwestycję czekają od bardzo dawna - czytamy na stronie Urzędu Gminy Marcinowice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group