Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Trwa nabór do przeglądu muzycznego Truskawka 2015

Czwartek, 5 lutego 2015, 18:25
Aktualizacja: 20:29
Autor: red.
Świdnica: Trwa nabór do przeglądu muzycznego Truskawka 2015
Fot. użyczone
The Analogs, Blade Loki i Defekt Muzgó to goście poprzednich edycji Truskawki. Tegoroczny headliner jeszcze nie został wybrany, ale trwa już nabór konkursowych uczestników przeglądu. Termin zgłoszeń upływa 6 marca.

Świdnicki Ośrodek Kultury zaplanował w tym roku 4 koncerty eliminacyjne, które odbędą się w Klubie Bolko. Wystąpią podczas nich zespoły wybrane spośród nadesłanych do 6 marca zgłoszeń. Formularz razem z regulamin dostępny jest na stronie: www.sok.com.pl/truskawka/

Chociaż do końca naboru został ponad miesiąc, warto pospieszyć się z przesłaniem zgłoszenia – wykonawcy, którzy awansują do finału, będą występować w kolejności odwrotnej do kolejności przesłanych zgłoszeń (im wcześniejsze zgłoszenie tym późniejsza godzina występu podczas finału).

Zeszłoroczna edycja Truskawki była skierowana wyłącznie do wykonawców z powiatu świdnickiego, ale w tym roku to się zmienia! Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału muzyków zarówno z powiatu świdnickiego jak i ościennych: dzierżoniowskiego, jaworskiego i wałbrzyskiego (decyduje adres zameldowania większej części muzyków z danego zespołu – szczegóły w regulaminie).

Terminy koncertów eliminacyjnych to 28 marca, 11 i 25 kwietnia oraz 9 maja. Tak wyglądał plenerowy finał Truskawki 2014, w którym zwyciężył Demia Doberman Live Band:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group