Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Trwają prace związane z realizacją projektu "Szlak Kamienia"

Czwartek, 22 lutego 2018, 11:50
Autor: red
Strzegom: Trwają prace związane z realizacją projektu "Szlak Kamienia"
Fot. UM Strzegom
Rozpoczął się drugi etap zadania inwestycyjnego pn. "Szlak Kamienia", które zostało podzielone na dwie części. W listopadzie 2017 roku gmina Strzegom podpisała umowę na realizację zadania "Dostawa, montaż, instalacja oraz konfiguracja sprzętu multimedialnego w celu utworzenia ścieżki dydaktycznej w budynku CAS "Karmel" w Strzegomiu. Pierwszy etap trwał do 31 stycznia 2018 roku. Drugi etap potrwa do 30 maja 2018 r.

- W drugim etapie zaplanowano: uruchomienie urządzeń na podstawie opracowanych scenariuszy oraz doprowadzenie do pełnej funkcjonalności, dostarczenie instrukcji obsługi i konserwacji, certyfikatów, kodów dostępu lub innych dokumentów dotyczących pracy i użytkowania urządzeń, przeszkolenie pracowników z obsługi systemu - wyjaśnia Wioletta Urban-Smagłowska, koordynator projektu. 29 stycznia br. dokonano odbioru przedmiotu umowy zgodnie z zakresem prac.

Równolegle rozpoczęły się prace merytoryczne związane z opracowaniem materiałów promocyjnych: miejskiej trasy turystycznej, folderu, map, ulotek oraz dokumentacji fotograficznej w projekcie Szlak Kamienia. Opracowania te zamieszczone zostaną w urządzeniach multimedialnych do końca realizacji drugiego etapu. Materiały promocyjne będą także sukcesywnie aktualizowane, tak aby udostępniać turystom najbardziej aktualne informacje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group