Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Trwają przygotowania do roku szkolnego

Poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:40
Autor: red
Świebodzice: Trwają przygotowania do roku szkolnego
Fot. UM Świebodzice
Za trzy tygodnie uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny 2018/2019. W świebodzkich szkołach trwają wakacyjne remonty, najwięcej dzieje się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 i 4.

W Czwórce odbywa się gruntowny remont toalet – to była ostatnia szkoła, w której toalety pamiętały jeszcze czasy PRL. Koszt remontu to 100.000 zł.

Z kolei w nowo powołanej Szkole Podstawowej 1 toczą się prace związane z modernizacją parteru i przygotowaniem klas z przeznaczeniem na salę dydaktyczną i świetlicę. Do tego dochodzi malowanie, wymiana instalacji elektrycznej, wykładzin i wyposażenie. Na terenie szkoły powstanie także plac zabaw dla najmłodszych.

W Publicznym Przedszkolu nr 2 rozpocznie się wkrótce remont pomieszczenia po dawnym mieszkaniu służbowym, do którego przeniesiona zostanie administracja. Zwolnione pomieszczenia zostaną przeznaczone na gabinety dla specjalistów: pomoc psychologiczna, logopeda.

W pozostałych placówkach odbywają się tylko drobne remonty i odświeżanie pomieszczeń, bo gruntowne prace i termomodernizacje zostały zrealizowane w poprzednich

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group