Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Trzecia zbiórka elektrośmieci w Świdnicy

Piątek, 30 listopada 2012, 0:14
Aktualizacja: 0:15
Autor: red.
Świdnica: Trzecia zbiórka elektrośmieci w Świdnicy
Fot. archiwum
Na sobotę, 8 grudnia zaplanowano zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. To już trzecia tego typu zbiórka zorganizowana w Świdnicy. Dzięki poprzednim, przeprowadzonym w czerwcu i wrześniu, udało się w sumie zebrać blisko 20 ton elektrośmieci.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można zostawić 8 grudnia w godz. 9.00-17.00 na parkingu przed Urzędem Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49).

- Dziękujemy wszystkim osobom, które dotychczas wzięły udział w akcji i zapraszamy do dalszego udziału wszystkich, którzy mają w swoich mieszkaniach, domach, piwnicach czy garażach niepotrzebny lub niesprawny sprzęt elektryczny i elektroniczny. Tradycyjnie już dla wszystkich, którzy oddadzą zużyty sprzęt, firma AG-EKO przygotowała drobne upominki. – zachęca Daniela Dębek z Departamentu Infrastruktury Miasta świdnickiego urzędu.

Akcję organizuje firma AG-EKO wspólnie z Urzędem Miejskim w Świdnicy. Oprócz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parking przed Urzędem będzie można przynieść także akumulatory.

Zbiórka elektrośmieci jest bezpłatna.

Co można przynieść?
Każdy kompletny sprzęt elektryczny lub elektroniczny oraz stare akumulatory – pralki, lodówki, radia, komputery, telewizory, suszarki, kosiarki, zabawki, radia, odkurzacze, miksery …. i wiele, wiele innych.

Co nie zostanie przyjęte?
Kineskopy bez obudowy, rozbite telewizory i sprzęt niekompletny – ze względu na bezpieczeństwo osób.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group