Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 521
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Niedziela, 20 sierpnia 2017, 7:44
Aktualizacja: 10:48
Autor: red
powiat świdnicki: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków
Fot. KPP Świdnica
Fachowe policyjne rozpoznanie związane z nielegalnym procederem produkcji i handlu narkotykami oraz inne czynności związane z poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości doprowadziły do zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków oraz osoby poszukiwanej listem gończym.

Zwalczanie przestępczości narkotykowej to dziś jedno z podstawowych zadań Policji. W wyniku działań operacyjnych policjantów ze Strzegomia i Żarowa w dniu 11 sierpnia br. w jednym ze strzegomskich mieszkań ujawniono ponad 160 gram marihuany w postaci suszu, 4 sadzonki marihuany oraz ponad 2 gramy amfetaminy. W związku z tą sprawą zatrzymano trzy osoby, w tym jedną poszukiwaną listem gończym. Zatrzymani to mieszkańcy Strzegomia - mężczyźni w wieku 26 i 28 lat.

Podejrzewani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group