IV-liga piłkarska: Trzy punkty pojechały do Jeleniej Góry

Niedziela, 18 marca 2012, 3:34
Aktualizacja: 3:38
Autor: Przemo
Porażką AKS–u Granit Strzegom SA zakończył się pierwszy w tym roku mecz w ramach piłkarskiej IV–ligi. Strzegocinie przegrali na własnym obiekcie z Karkonoszami Jelenia Góra 0:2.

Wynik otworzył już w 2. minucie młody zawodnik Karkonoszy - Bednarczyk, który wykorzystał zamieszanie pod bramką gospodarzy i wpakował piłkę do siatki. Drugi gol był autorstwa Gęcy, który również w 2. minucie tyle, że drugiej połowy podwyższył prowadzenie gości. Jeleniogórzanie w końcówce spotkania mogli zdobyć jeszcze kolejne gole, ale zabrakło precyzji.

AKS Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra 0:2 (0:1)

AKS: Krętkowski - Bęś, Wróbel, Gandurski, Adham (73' Bobowski), Serkies, Kozioł (62' Lenio), Buryło, Burszta, Konarski, Arendarczyk (67' Duleba)

Karkonosze: Dubiel - Ziomek, Gęca, Wawrzyniak, Bizoń, Bednarczyk, Malarowski, Walczak, Krakówka (84' Micek), Kowalski (65' Gałuszka, 78' Marek), Krupa (62' Piaszczyk)