Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1479
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Turniej dla dziewczynek

Poniedziałek, 14 czerwca 2021, 10:24
Aktualizacja: 10:45
Autor: red
Roztoka: Turniej dla dziewczynek
Fot. UG Dobromierz
Jak podają organizatorzy Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Gramy dla Oliwii i Leny 2021, wynik tegorocznej akcji przeszedł najśmielsze oczekiwania. Zebrano kwotę 71 463,80 zł!, która jako zbiórka publiczna została wpłacona na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Zgromadzone środki wspomogą rehabilitację Oliwii, która cierpi na wrodzoną wadę mózgu – agenezję ciała modzelowatego oraz zakup protezy dla Leny, która urodziła się bez lewej dłoni i przedramienia.

Turniej, który odbył się w dniach 5 i 6 czerwca na boisku w Roztoce przyciągnął piłkarzy z grup wiekowych 2009 – 2012 m.in. z Wrocławia, Dzierżoniowa, Jawora, Lubina i Świdnicy. Najlepszym puchary wręczał Jarosław Kubicki, wychowanek Zagłębia Lubin, obecnie zawodnik Lechii Gdańsk.

Sportowej imprezie towarzyszyła m.in. loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami oraz różnorodne specjały regionalne.

Podziękowania za pośrednictwem profilu Facebook złożono m.in. dla GOKSiR Dobromierz i Łukasza Citków, sołectwa Roztoka i sołtys Ilony Rój, Emila Mazurkiewicza – prowadzącego imprezę, Gminy Dobromierz, Klubu Sportowego „Granit” Roztoka, Joli Kowalskiej, roztockiej młodzieży, sołectwa Dzierzków, OSP Roztoka, szkół podstawowych z Roztoki, Gniewkowa i Dobromierza, organizacji, firm, przedsiębiorstw, drużyn biorącym udział w turnieju, darczyńców, sponsorów, służb medycznych, osób dbającym o porządek i licznych wolontariuszy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group