Czytających: 1695

Gniewków: Turniej o Puchar Sołtysa

Piątek, 10 listopada 2017, 10:08
Aktualizacja: 10:10
W świetlicy wiejskiej w Gniewkowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Gniewkowa Pawła Kwiatkowskiego.

Turniej podzielono na dwie kategorie wiekowe do 16 lat i powyżej 16 lat. Zawodnicy w grupach, rywalizowali do 3 wygranych setów do 11 pkt. Dwóch najlepszych zawodników przechodziło do kolejnej rundy. W kategorii do 16 lat trzecie miejsce zajął Paweł Grzywaczewski, drugie Martyna Pawlicka, a najlepszy okazał się Maciej Węsek.

W kategorii powyżej 16 lat trzecie miejsce zajął Sebastian Sukiennik, drugie Robert Danaj, a najlepszym w tej kategorii został Jan Figlewicz.

Pierwsze trójki otrzymały medale i dyplomy, a dodatkowo zwycięzcy okazałe puchary, które ufundował sołtys Gniewkowa Paweł Kwiatkowski. Organizatorem turnieju był GOKSiR Dobromierz. Dodać należy, że co wtorek i czwartek od godz. 18.30 w świetlicy w Gniewkowie odbywają się zajęcia z tenisa stołowego, na które serdecznie zapraszamy.