Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Turniej po raz X

Środa, 11 kwietnia 2018, 11:28
Autor: red
Świebodzice: Turniej po raz X
Fot. UM Świebodzice
Wspaniała, sportowa atmosfera, sportowa rywalizacja, emocje i hektolitry potu na parkiecie – tak było podczas jubileuszowego, X Turnieju Ośrodków Kuratorskich, zorganizowanym w Świebodzicach tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza oraz Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Ponad setka młodych zawodników z apelacji wrocławskiej, którzy grając w piłkę nożną uczyli się tak naprawdę zasad fair play, uczciwej rywalizacji i pozytywnych emocji.

Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenia Bona Fide, przy wsparciu finansowym z budżetu Gminy Świebodzice. Miasto do lat wspiera działania sportowe, propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.
- Cieszę się, że Świebodzice są miastem, które wspiera różne aktywności sportowe, przyjeżdżają do nas młodzi ludzie z całego województwa dolnośląskiego, by nie tylko przeżywać sportowe emocje, ale także dobrze się bawić – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

W uroczystościach dekoracji zawodników wziął udział Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans, radni Jarosław Dąbrowski i Sławomir Łukawski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group