Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Turniej tenisa stołowego w ramach WOŚP

Czwartek, 23 grudnia 2010, 15:14
Aktualizacja: 15:15
Autor: MDvR
Świdnica: Turniej tenisa stołowego w ramach WOŚP
Fot. użyczone
Sportowa rywalizacja zostanie połączona z możliwością niesienia wsparcia osobom, które go potrzebują. Już po raz 19. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje ogólnopolską zbiórkę pieniędzy. W związku z tym wydarzeniem w Świdnicy rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego, połączony z licznymi licytacjami.

Zeszłoroczny turniej zgromadził ponad 80 zawodników. W tym roku liczmy na większą frekwencję, ponieważ jest to druga edycja. Wprowadziliśmy osobną kategorię dla zawodników ligowych, tak aby zgromadzić jak największą liczbę osób grających amatorsko. Po trzecie turniej odbędzie się w sobotę, gdzie większość imprez WOŚP jest planowana na niedzielę – mówi Roman Kuc.

W hali na Zawiszowie nie zabraknie atrakcji. Kluczowe wydarzenie dnia to wspomniany turniej tenisa stołowego. Zgłoszeni uczestnicy zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych, w których będą walczyć o zwycięstwo oraz upominki i puchary dla najlepszych zawodników.

Już o godzinie 17:15 odbędzie się również mecz pokazowy. Będzie to świetna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zawodnikami I i II ligi. Oprócz sportowej rywalizacji można się spodziewać także licytacji, do udziału w których zachęca jeden z organizatorów – Roman Kuc z LZS Świdnica. – Zapraszamy sponsorów i osoby zainteresowane przekazaniem przedmiotów do licytacji. Zapraszamy rodziny, zawodników innych dyscyplin i nie tylko. Tym razem zebrane fundusze zostaną przekazane dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi – dodaje Roman Kuc.

Turniej organizowany przez Sekcję Tenisa Stołowego przy LZS Świdnica oraz Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Zawody rozegrane zostaną 8 stycznia o godzinie 14.30. Wpisowe wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży, a 10 zł dla osób dorosłych. Do akcji przyłączyła się również Agencje Medialna ARETE, która zajęła się obsługą medialną wydarzenia. Szczegółowych informacji na temat drugiego Świdnickiego Turnieju Tenisa Stołowego udziela Roman Kuc, tel. 500 383 284.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group