Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyłęgowo: Turniej Wsi rozstrzygnięty

Piątek, 14 czerwca 2019, 13:37
Autor: red
Przyłęgowo: Turniej Wsi rozstrzygnięty
Fot. UM Żarów
Nie wynik był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Mieszkańcy wsi w sobotę, 8 czerwca rywalizowali w Turnieju Wsi, który każdego roku odbywa się na terenie gminy Żarów.

Swoich sił można było spróbować w kilku konkurencjach: jazda na nartach, piłowanie belki, ubijanie piany z jajek i rzut lotkami do tarczy. Do podliczeniu punktów zwyciężyli mieszkańcy Łażan, zdobywając największą ilość punktów. Drugie miejsce zajęli mieszkańcy Przyłęgowa, a puchar za trzecie miejsce powędrował do mieszkańców Pożarzyska. Podczas turnieju Zbigniew Sionko wręczył puchar prezesa TKKF „Chemik” mieszkańcom Przyłęgowa.

– Dziękuję zawodnikom za udział, a gospodarzom turnieju wsi – mieszkańcom Przyłęgowa za gościnę. Gratuluję wszystkim zdobytych wyników – gratulował burmistrz Leszek Michalak.

W tym roku do wspólnej rywalizacji zgłosiło się 12 sołectw. Nie brakowało też kibiców, którzy dopingowali swoje drużyny.

– Trzeba było wykazać się nie tylko siłą, ale także sprytem. Niektóre konkurencje wywoływały w nas dużo śmiechu. Jednak ważne, że mieszkańcy, oprócz sołtysów także chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy – mówili sołtysi wsi.

Turniej Wsi został zorganizowany przez pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie. Gospodarzem turnieju byli mieszkańcy Przyłęgowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group