Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 511
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem

Wiadomości: Żarów
Piątek, 16 listopada 2018, 13:54
Autor: red
Fot. UM Żarów
Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje szóstą edycję mikołajkowej akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja". Jest to akcja społeczna, mająca na celu pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z terenu gminy Żarów poprzez wyszukanie Świętych Mikołajów oraz przygotowanie paczek świątecznych dla wcześniej wytypowanych dzieci.

DROGOWSKAZ DLA ŚW. MIKOŁAJA

Waszym zadaniem jest przygotowanie paczki dla wybranego dziecka z załączonej podpowiedzi, a my gwarantujemy, że prezent nie tylko trafi do obdarowanego, ale zadbamy, aby był to jeden z najpiękniejszych momentów w jego życiu:

W siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie (Żarów, ul. Armii Krajowej 54, pokój nr 3, koordynator akcji: Marta Łoboda) otrzymasz podpowiedź z imieniem i wiekiem dziecka do którego dzięki Tobie Mikołaj dotrze. Dzieci zasłużyły na prezent, a rodzice z powodu trudnej sytuacji finansowej najprawdopodobniej nie złożyli jeszcze zlecenia do Świętego Mikołaja.

Chcemy, aby u jak największej liczby dzieci pojawił się uśmiech przy odbiorze prezentu. Dlatego do 22 listopada 2018r. wybierz swojego "Szczęśliwca"

Przygotowaną paczkę dostarcz do Ośrodka Pomocy Społecznej: Żarów, ul. Armii Krajowej 54 w dniach 29-30.11.2018r. w godz. 8.00-15.00. Prezent musi być podpisany Imieniem obdarowanego dziecka oraz jego wiekiem. Ponadto na załączonej kartce należy wskazać numer dziecka z listy głównej, którą otrzymasz kontaktując się z koordynatorem.

Prosimy nie pakuj do paczki owoców, aby się nie popsuły, chipsów, żywności (np. makaron, zupy instant, kasza itp.), cukierków z alkoholem oraz jogurtów, a także używanych rzeczy tj. zabawki, ubrania. Nie martw się też, że nie otrzymałeś podpowiedzi rozmiaru buta, odzieży. Nie o takie prezenty nam chodzi. Postaw na swoją intuicję. Niestety nie mamy też możliwości, aby dotrzeć do listów pisanych do Mikołaja, ale wiemy, że nasze dzieci są wdzięczne z otrzymywanych prezentów. Aby prezenty nie były zbyt zróżnicowane, prosimy o zachowanie tradycji. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej prezentów szacowało się w kwocie 60-80 złotych.

Paczki trafią do dzieci do 7 grudnia, a Ty już na zawsze będziesz Świętym Mikołajem, który znalazł drogowskaz i tym razem dotarł do dzieci!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group