Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem

Piątek, 16 listopada 2018, 13:54
Autor: red
Żarów: Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem
Fot. UM Żarów
Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje szóstą edycję mikołajkowej akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja". Jest to akcja społeczna, mająca na celu pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z terenu gminy Żarów poprzez wyszukanie Świętych Mikołajów oraz przygotowanie paczek świątecznych dla wcześniej wytypowanych dzieci.

DROGOWSKAZ DLA ŚW. MIKOŁAJA

Waszym zadaniem jest przygotowanie paczki dla wybranego dziecka z załączonej podpowiedzi, a my gwarantujemy, że prezent nie tylko trafi do obdarowanego, ale zadbamy, aby był to jeden z najpiękniejszych momentów w jego życiu:

W siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie (Żarów, ul. Armii Krajowej 54, pokój nr 3, koordynator akcji: Marta Łoboda) otrzymasz podpowiedź z imieniem i wiekiem dziecka do którego dzięki Tobie Mikołaj dotrze. Dzieci zasłużyły na prezent, a rodzice z powodu trudnej sytuacji finansowej najprawdopodobniej nie złożyli jeszcze zlecenia do Świętego Mikołaja.

Chcemy, aby u jak największej liczby dzieci pojawił się uśmiech przy odbiorze prezentu. Dlatego do 22 listopada 2018r. wybierz swojego "Szczęśliwca"

Przygotowaną paczkę dostarcz do Ośrodka Pomocy Społecznej: Żarów, ul. Armii Krajowej 54 w dniach 29-30.11.2018r. w godz. 8.00-15.00. Prezent musi być podpisany Imieniem obdarowanego dziecka oraz jego wiekiem. Ponadto na załączonej kartce należy wskazać numer dziecka z listy głównej, którą otrzymasz kontaktując się z koordynatorem.

Prosimy nie pakuj do paczki owoców, aby się nie popsuły, chipsów, żywności (np. makaron, zupy instant, kasza itp.), cukierków z alkoholem oraz jogurtów, a także używanych rzeczy tj. zabawki, ubrania. Nie martw się też, że nie otrzymałeś podpowiedzi rozmiaru buta, odzieży. Nie o takie prezenty nam chodzi. Postaw na swoją intuicję. Niestety nie mamy też możliwości, aby dotrzeć do listów pisanych do Mikołaja, ale wiemy, że nasze dzieci są wdzięczne z otrzymywanych prezentów. Aby prezenty nie były zbyt zróżnicowane, prosimy o zachowanie tradycji. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej prezentów szacowało się w kwocie 60-80 złotych.

Paczki trafią do dzieci do 7 grudnia, a Ty już na zawsze będziesz Świętym Mikołajem, który znalazł drogowskaz i tym razem dotarł do dzieci!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group