Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 707
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Uczą bezpieczeństwa

Czwartek, 11 sierpnia 2022, 7:07
Aktualizacja: 9:08
Autor: red
Świebodzice: Uczą bezpieczeństwa
Fot. KPP Świdnica
W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” świdniccy policjanci odwiedzają dzieci, które spędzają wakacyjny czas w miejscach zorganizowanych form wypoczynku. Takie spotkanie odbyło się dziś w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

Sierż. szt. Michał Rzepecki spotkał się z najmłodszymi uczestnikami półkolonii w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Świebodzicach. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych podczas trwających wakacji. Policjant przypomniał dzieciom, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji, w tym jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

Sierż. szt. Michał Rzepecki przypomniał numer alarmowy 112, a także zasady udzielania pierwszej pomocy min. w sytuacji zachłyśnięcia się wodą.

Policjant przypomniał także o trwającym konkursie Artystyczny PrzeWodnik którego głównym tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie lub nad wodą.

Na koniec spotkania dzieci otrzymały gadżety, które umilą wypoczynek nad wodą a także ulotki informujące o zasadach zachowania się nad wodą, a wszystko to w ramach akcji „Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group