Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzelce: Uczennice ze Strzelec nagrodzone w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Sto lat dla Polski”

Niedziela, 17 czerwca 2018, 7:12
Aktualizacja: 11:15
Autor: red
Strzelce: Uczennice ze Strzelec nagrodzone w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Sto lat dla Polski”
Fot. UG Marcinowice
Pod koniec lutego chętni uczniowie Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach wzięli udział w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym na urodzinową kartkę z życzeniami dla naszej ojczyzny zorganizowanym z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na etapie szkolnym jury wybrało 3 prace: Julii Kinal (lat 4,5) z młodszego oddziału przedszkolnego oraz Julii Gliwy i Klaudii Woźnej- uczennic z kl. III B. Wszystkie prace pomyślnie przeszły etap rejonowy, skąd trafiły do etapu wojewódzkiego. W dniu 11 czerwca br. komisja konkursowa ogłosiła wyniki:

Julia Kinal została laureatką I miejsca w kategorii przedszkola,Julia Gliwa i Klaudia Woźna otrzymały wyróżnienia w kategorii uczniów klas I-III.

Uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w październiku 2018 r. podczas Koncertu Galowego organizowanego przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości. Kartka pocztowa Laureata I miejsca, czyli m.in. małej Julki zostanie oficjalnie przesłana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Dzieci do konkursu przygotowały Panie: Anna Brysiak i Joanna Kubicka. Nauczycielkom i dziewczynkom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group