• Sobota, 24 sierpnia 2019
  • Godz. 20:48
  • Imieniny: Bartłomieja, Bartosza, Haliny, Jerzego
  • Czytających: 782
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Uczniowie SP 4 zdominowali zawody

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 9 grudnia 2010, 12:42
Aktualizacja: 12:49
Autor: MDvR
Fot. ŚOSiR
W okresie mikołajkowym corocznie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy organizuje dla uczniów szkół podstawowych Mikołajkowe Zawody Pływackie. Impreza odbyła się 7 grudnia na basenie krytym OSIR–u, na którym zjawiło się przeszło 100 zawodników i zawodniczek. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

Turniej rozgrywany był indywidualnie w poszczególnych klasach dla dziewcząt i chłopców stylem dowolnym. Dzieci z klas I-III pływały na dystansie 25 m, starsze klasy na 50 m. Po startach indywidualnych szkoły rywalizowały w sztafecie stylem dowolnym 8 x 25 m.

Tradycją mikołajkowego pływania jest nagradzanie każdego uczestnika tuż po wyjściu z wody słodkim upominkiem w postaci czekolady. Zwycięzcy w swoich klasach na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale a sztafety dodatkowo puchary. Punktacja indywidualna przeliczona została następnie według tabeli dając klasyfikację drużynową do 'Współzawodnictwa międzyszkolnego'. Do klasyfikacji wliczano po trzech najlepszych zawodników szkoły z każdej klasy oraz wynik sztafet.

Szczegółowe wyniki zawodów:

Klasa I – dziewczęta – 25 m
1. Oliwia Stawicka /36,01/ - SP 4
2. Martyna Szczurowska /40,41/ - SP 4

Klasa I – chłopcy – 25 m
1. Michał Pietrzak /23,52/ - SP 4
2. Oskar Cebula /28,22/ - SP 4
3. Paweł Włosiński /30,48/ - SP 4
4. Wicek Wensker /40,69/ - SP 8

Klasa II – dziewczęta – 25 m
1. Zuzanna Czernicka /23,90/ - SP 8
2. Agnieszka Franków /25,90/ - SP 4
3. Wiktoria Wcisło /32,50/ - SP 8
4. Aleksandra Ozóg /35,44/ - SP 6
5. Julia Rataj /37,31/ - SP 6
6. Klaudia Jankowiak /37,72/ - SP 6
7. Natalia Kłus /37,94/ - SP 315
8. Klaudia Drobisz /44,03/ - SP 6
9. Alicja Małek /44,34/ - SP 6
10. Aurelia Wolak /53,47/ - SP 315

Klasa II – chłopcy – 25 m
1. Sebastian Jenke /20,40/ - SP 4
2. Natan Krupa /20,90/ - SP 4
3. Miłosz Dreścik /21,51/ - SP 4
4. Maksymilian Piwecki /24,32/ - SP 6
5. Tomasz Trzyna /29,22/ - SP 6
6. Marek Lurka /31,09/ - SP 1
7. Paweł Czarny /32,59/ - SP 6
8. Marcin Dziadura /38,42/ - SP 6
9. Mateusz Wiatrak /56,35/ - SP 6
10. Dawid Piekarz /NK/– SP 315

Klasa III – dziewczęta – 25 m
1. Emilia Dzięcielska /17,87/ - SP 4
2. Wiktoria Zięta /18,38/ - SP 8
3. Maja Jóźwik /18,42/ - SP 4
4. Maja Siembab /18,85/ - SP 4
5. Iga Bystrzycka /19,72/ - SP 1
6. Maja Młynarczyk /21,14/ - SP 6
7. Wiktoria Wiślewska /25,97/ - SP 8
8. Alicja Janusz /27,84/ - SP 6
9. Ola Siwak /29,63/ - SP 6
10. Julia Działowska /36,13/ - SP 6
11. Anna Mrzygłód /45,72/ - SP 315

Klasa III – chłopcy – 25 m
1. Oskar Jochymek /16,00/ - SP 4
2. Jędrzej Glinka /16,98/ - SP 4
3. Kuba Suława /19,19/ - SP 8
4. Dominik Ufniarz /19,31/ - SP 1
5. Adrian Smagło /19,84/ - SP 4
6. Damian Kasprzak /20,95/ - SP 1
7. Szymon Podfigurny /21,16/ - SP 8
8. Maciek Bednarz /22,69/ - SP 1
9. Stefan Pielech /25,81/ - SP 315
10. Wiktor Hliwa /26,79/ - SP 6
11. Olaf Butkiewicz /30,62/ - SP 6
12. Olgierd Narkowicz /37,44/ - SP 6
13. Hubert Mazur /40,48/ - SP 6

Klasa IV – dziewczęta – 50 m
1. Marta Urwanow Drychusz /36,22/ - SP 8
2. Małgorzata Toroń /36,45/ - SP 4
3. Natalia Spurek /$0,23/ - SP 4
4. Ewelina Góra /43,28/ - SP 4
5. Nicola Bernat /58,56/ - SP 6
6. Aleksandra Korbut /1.00,34/ - SP 105
7. Daria Kutnar /1.09,13/ - SP 105
8. Laura Dziedzic /1.12,62/ - SP 6
9. Wiktoria Stokłosa /NK/ - SP 6

Klasa IV – chłopcy – 50 m
1. Szymon Strugała /35,28/ - SP 4
2. Kacper Karpiński /35,84/ - SP 4
3. Jakub Zaręba /47,16/ - SP 6
4. Damian Tomczak /56,14/ - SP 6
5. Szymon Charubin /57,44/ - SP 6
6. Kevin Kiebuła /1.01,50/ - SP 6
7. Kamil Gąsior /1.01,57/ - SP 6
8. Bartosz Żurawicki /1.03,19/ - SP 105

Klasa V – dziewczęta – 50 m
1. Ela Kielka /33,38/ - SP 4
2. Klaudia Sadowska /34,69/ - SP 4
3. Agata Kopycka /36,53/ - SP 4
4. Justyna Kutyło /36,94/ - SP 4
5. Natalia Zwolak /44,00/ - SP 6
6. Olga Matłosz /47,63/ - SP 8
7. Eliza Kaczor /1.11,91/ - SP 1
8. Angelika Piekarz /1.16,21/ - SP 315

Klasa V – chłopcy – 50 m
1. Oskar Kiejzik /33,40/ - SP 4
2. Mikołaj Ryszawy /34,13/ - SP 4
3. Sebastian Stawicki /34,42/ - SP 4
4. Kuba Popławski /34,57/ - SP 8
5. Piotr Pączka /35,48/ - SP 8
6. Maciej Roszak /37,00/ - SP 4
7. Kacper Kuczyński /42,32/ - SP 1
8. Jan Mikuła /42,37/ - SP 6
9. Eryk Grzyb /48,84/ - SP 8

Klasa VI – dziewczęta – 50 m
1. Aleksandra Kwaśna /36,59/ - SP 8
2. Justyna Janiszewska /38,22/ - SP 105
3. Aleksandra Stawarz /39,90/ - SP 4
4. Natalia Zielińska /42,28/ - SP 4
5. Dominika Milanowska /46,91/ - SP 105
6. Karolina Jas /53,56/ - SP 6
7. Katarzyna Jas /1.00,28/ - SP 6

Klasa VI – chłopcy – 50 m
1. Daniel Waligóra /36,87/ - SP 4
2. Adrian Werner /39,85/ - SP 315
3. Artur Ciachowski /42,19/ - SP 315
4. Piotr Woźny /51,46/ - SP 1
5. Damian Kowalczyk /59,33/

Sztafety – dziewczęta - 8 x 25 m
1. SP 4

Sztafety – chłopcy – 8 x 25 m
1. SP 4
2. SP 6

Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczęta
1. SP 4
2. SP 8
3. SP 6
4. SP 105
5. SP 1
6. SP 315

Chłopcy
1. SP 4
2. SP 6
3. SP 1
4. SP 8
5. SP 315
6. SP 105

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Wieslawa 9-12-2010 14:32
Gratulacje dla wszystkich uczestników i nauczycieli za tak wspaniałe osiągnięcia a szczególnie za zajęcie 1 miejsca Szkole nr4. Babcia Majeczki .
~Wieslawa 9-12-2010 14:33
Gratulacje dla wszystkich uczestników i nauczycieli za tak wspaniałe osiągnięcia a szczególnie za zajęcie 1 miejsca Szkole nr4. Babcia Majeczki .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group