Jaworzyna Śląska: Uczniowie zagrali z radnymi

Piątek, 5 października 2012, 0:04
Aktualizacja: 0:05
Autor: red.
W czwartek 4 października na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami, a miejskimi radnymi z burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem na czele.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, do przerwy radni prowadzili 2:0. W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, w którym najlepszy okazał się uczeń Jakub Kluska, który otrzymał nagrodę z rąk organizatora imprezy. W drugiej połowie spotkania do głosu doszli uczniowie, którzy strzelili dwie bramki i mieliśmy remis 2:2. Trwała wymiana ciosów aż do końca pojedynku, więcej szczęścia i sił pod koniec meczu zachowała drużyna radnych, która ostatecznie wygrała 12:10. Było dużo dobrej zabawy, wspólnej radości dorosłych i dzieci, jak również pokazania jak można spędzać wspólnie wolny czas po szkole i pracy. W niedalekiej przyszłości rewanż.