Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzierżoniów: Udany debiut w chwytach

Niedziela, 17 lutego 2013, 16:58
Aktualizacja: 16:59
Autor: MDvR
Dzierżoniów: Udany debiut w chwytach
Fot. użyczone
10 lutego w Dzierżoniowie odbył się II Ogólnopolski Turniej NO–GI Fight Dzierżoniów zorganizowany przez MULKS Junior Dzierżoniów. Pomimo, że klubie UKS Taekwon–do Gryf Świdnica dopiero od września działa sekcja MMA, w której jedną z płaszczyzn wyszkolenia jest walka na chwyty, to już czworo zawodników postanowiło spróbować swoich sił w turnieju chwytaczy.

I tak w zawodach wystartowaliśmy składem: juniorzy – Kamil Łuczak, Nitaj Stelmach, seniorzy – Katarzyna Janes i Kamil Madejczyk. Osobą odpowiedzialną za wyszkolenie w dziedzinie chwytów i jednocześnie sekundantem naszych zawodników był Tomasz Stemplewski, kierownikiem ekipy Waldemar Zdebski.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie technicznym, o czym przekonali się nasi zawodnicy przegrywając trzy pierwsze pojedynki. Dopiero w kategorii juniorów +84 kg z dobrej strony pokazał się Nitaj Stelmach wygrywając jedną walkę i jedną przegrywając, zdobywając tym samym srebrny medal. Przegrana walka Nitaja też dostarczyła nam sporych emocji, gdyż tak naprawdę jego przeciwnik odklepał duszenie gilotynowe, jednak sędzia dopatrzył się przejścia z duszenia w niedozwoloną technikę na tych zawodach, jaką była dźwignia na kark i dał zwycięstwo jego przeciwnikowi. Srebrny medal zdobyła też Kaśka, jednak z racji, że w jej kategorii były tylko dwie zawodniczki osiągnięcie jest nierankingowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group