Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Udany nabór

Środa, 17 lipca 2019, 18:52
Aktualizacja: Niedziela, 21 lipca 2019, 10:55
Autor: red
Świdnica: Udany nabór
Fot. red
Grupy piłkarskie Miejskiego Klubu Sportowego Polonia–Stal Świdnica na dobre rozpoczęły sezon 2019/2020. Podczas wtorkowych zajęć naborowych do klubu, trenerzy nie mogli narzekać na frekwencję. Na apel dotyczący tworzenia nowych grup szkoleniowych odpowiedziało około 30 młodziutkich zawodniczek i zawodników.

Inauguracyjne zajęcia odbyły się we wtorek, 16 lipca na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nabór do nowych grup szkoleniowych prowadzony jest dla piłkarzy i piłkarek z roczników 2011-2016, ale także dla zawodników starszych, chcących wzmocnić biało-zielone szeregi w rozgrywkach ligowych. We wtorek na boisku nie zabrakło bardzo młodych sportowców w wieku 3 lat!

Co sezon Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica posyła do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych lub turniejach ligowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu. Pozostałych kilka zespołów to grupy naborowe, które ze względu na młody wiek nie uczestniczą jeszcze w sportowej rywalizacji ligowej, grając w turniejach i meczach towarzyskich. Każdego roku poloniści otwierają kolejne grupy szkoleniowe, zapraszając młodych piłkarzy i piłkarki. MKS Polonia-Stal Świdnica to jedyny klub na naszym terenie posiadający wszystkie możliwe grupy wiekowe i grający w ligach dolnośląskich (komplet grup – młodzicy, trampkarze, juniorzy młodsi i juniorzy starsi).

Kolejny trening odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 lipca o godz. 17.00 na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – ul. Śląska 35. Świdnicki klub wciąż zaprasza młode zawodniczki i zawodników do rozpoczęcia swojej przygody ze światem futbolem. Dołącz już dziś do biało-zielonej drużyny! Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195.

Źródło: Polonia/Stal Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group