Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 910
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Górna: Udany start niepełnosprawnych sportowców z Bystrzycy Górnej

Sobota, 5 czerwca 2010, 0:16
Aktualizacja: 0:19
Autor: MDvR
Bystrzyca Górna: Udany start niepełnosprawnych sportowców z Bystrzycy Górnej
Fot. użyczone
XI już edycja Dolnośląskich Letnich Igrzysk Szkół i Ośrodków Niepełnosprawnych odbyła się we wtorek 1 czerwca w Bystrzycy Górnej. Organizatorzy tradycyjnie nie mogli narzekać na frekwencję.

W imprezie uczestniczyło 410 sportowców z 12 placówek. W trakcie Igrzysk zawodnicy zmierzyli się w turnieju piłki nożnej, warcab stupolowych, tenisa stołowego, wzięli udział w biegach przełajowych, a także licznych konkurencjach rekreacyjnych. W zawodach uczestniczyła młodzież z upośledzeniem lekkim i umiarkowanym (SOSW). Na starcie pojawili się zawodnicy Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Specjalnych oraz pełnosprawni sportowcy.

Klasyfikację drużynową, w której liczone były wyniki z turnieju piłki nożnej, tenisa stołowego i warcab wygrali sportowcy z MOS-u Bystrzyca Górna. Puchar w kategorii biegów przełajowych szkół podstawowych padł łupem sportowców z Nowego Siodła. Wśród zawodówek najlepsi okazali się zawodnicy z Bystrzycy Górnej, a w klasyfikacji MOS i MOW wygrała również ekipa gospodarzy XI Dolnośląskich Letnich Igrzysk Szkół i Ośrodków Niepełnosprawnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group